Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Senkinek se kell azért fizetni...

Senkinek se kell azért fizetni, hogyha külföldről hívok fel olyas valakit aki magyarországon van, magyar számmal, ugye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 12:39
 1/7 c:\ válasza:

Az a kérdés, hogy te magyar előfizetéses mobillal külföldön vagy éppen és egy szintén magyar előfizetéses mobilt akarsz hívni ami viszont itthon van?


Vagy külföldön vagy külföldi mobil előfizetéssel és egy itthon lévő magyar előzietéssel rendelkező mobiltelefont akarsz felhívni?


Számomra nem egyértelmű úgy a kérdés ahogy leírtad, aztán lehet, hogy egyedül vagyok ezzel.

2011. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazad van, nem vagy egyedül.. előfizetéses vagyok, telenoros, csak jelenleg külföldön vagyok.. és akit hívnék ő szintén előfizetéses, vagy t-mobilos... nem az anyagi a gond, csak kíváncsi vagyok rá! :D
2011. júl. 15. 12:59
 3/7 A kérdező kommentje:
-vagy
2011. júl. 15. 12:59
 4/7 A kérdező kommentje:
magyarul az első kérdésedre való választ szeretném megtudni! :)
2011. júl. 15. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Amint kimész külföldre, tökmindegy melyik országba tartozó számot hívsz, és az illető melyik országba van: fizetsz roaming percdíjat, ami nem kevés.
2011. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, de az illető semmit se fizet, nem ???
2011. júl. 15. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
a "határtól" ő is fizet, azt hiszem a roaming díjat neki is fizetni kell, de lehet hogy tévedek:)
2011. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!