Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Vodafonnál lesz...

Szerintetek a Vodafonnál lesz valaha ingyenes teló Facebook? Miért pont a T-mobilnál vban ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Manapság semmi pénzekért adják már kártyás csomaghoz is a netet ne legyetek már ennyire.. nem írom mert kitörlik, képzeld oda...

Az ingyenes facebook egyébként is egy f*s semmit nem lehet csinálni szinte benne

2011. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Az ingyenes facebook teljes értékű, és örülj, hogy te megengedheted magadnak a mobilnetet. Én a facebookos üzenetekkel 9000 ftnyi smst spóroltam meg fél év alatt, tehát k.vára nem mindegy, mivel az egész éves költésem 20 ezer ft. Nem mindenkinek fizeti apuci-anyuci a telefonszámlát.
2011. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem 2. válszolónak igaza van.. azért h fészbukoozak nem fogok mobilnetet venni am meg ígyis inden hónapba 3000ft a feltöltés megmég a mobilnetis szal az úgy ,ár sok lenne..: )
2011. jan. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!