Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave S8500 firmware...

Samsung Wave S8500 firmware frissítés hiba! FOTA Engine is not installed. Valaki?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdte frissiteni a kies a firmware-t minden rendben volt hanem amikor a végén kiírta hogy kattintsak a tovább gombra azt írta hogy az eszköz nem csatlakozik, persze csatlakoztatva volt semmit nem változtattam rajta a frissítés kezdetétől.

Kaptam egy olyan lehetőséget hogy firmware visszaállítása, rákattintottam és megint hibát írt ki és ujraindult a telefon. Most egy fehér háttéren piros betűkkel az van kiírva hogy FOTA Engine is not installed. Próbáltam a download modot de egyszerűen nem csatlakozik a Kies-hez a telefon, már lassan 3órája csak azt írtja hogy csatlakoztatás.. Valaki esetleg tudna segíteni??


2011. jan. 19. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan egyszerű.Miért nem ott kérdezel ahol "illetékesek" vannak?Szeretettel várunk ebben a fórumban,itt mindenre találsz megoldást.

[link]


(s8500)

2011. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!