Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon vásárlását tervezem...

Bettibébi kérdése:

Új telefon vásárlását tervezem! Csalódtam a Samsungban most Nokia a cél méghozzá az 5230-as. Használja valaki ezt a telefont? Mi a véleménye róla? Jó/rossz, megéri/nem éri? Alapvető tulajdonságok, vagy amiket jó ha tudok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:23
 1/7 Fkris ***** válasza:

Az árához képest elég jó, bucira veri az összes LG Kp50x-et, a samsung S5230-hos hasonló csodákat.

Mondjuk GPS helyett lehetne bene WiFi, de egyébként megéri az árát:D

2011. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem régóta van Nokiám mivel elegem volt a többi LG stb. márkából. Mást nem is szívesen vennék. az 5230al még nincs sok tapasztalatom mivel 4 napja van meg. Eddig jónak tűnik, tetszik, hasznos a gps, szép a kijelző és a symbianra rengeteg jó program van. Valaki utálja a symbiant én pl. nagyon szeretem. aksi is átlagos, a gyári füles ami hagy kívánni valót maga után de másikkal szépen szól. végeredményben egy jól kezelhető, hasznos dolgokkal elátott telefon ami nekem sokáig meglesz :) szívesen fogadom a zölf kezeket :D
2011. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Nagyon gondolkozom rajta...:D Viszont a Wifi jól jött volna de ez van:D Még egyszer köszi:D
2011. jan. 21. 18:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen még azt elfelejtettem, hogy zenehallgatás céljából is kellene tehát mit takar az az átlagos aksi?:D

És ebből következik,hogy a füles nem a legjobb? Tűrhető minőség vagy majd szerezzek be hozzá inkább egy másikat?

2011. jan. 21. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát zenehallgatással még nem nagyon teszteltem az aksit, fogalmam sincs mennyit bírhat. Sajos a gyári zenelejátszó eléggé "le van halkítva" másik zenelejátszó szoftver szerintem ezt megoldja de még ezt sem próbáltam mert zenére nekem ott az Ipod. De ha zenét akarsz rajta hallgatni akkar mindenféleképp szerezz be másik fülest mert ez a gyári annyira tré hogy telefonálni lehet vele esetleg rádiót hallgatni. ha rakok rá másik lejátszót írok.
2011. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fel is raktam rá a Power mp3 nevű progit, jól is működik jobban szól mint a gyári de még mindig nem egy Ipod de használható :)
2011. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii szépen, ha van még valami tapasztalat írd meg még nyugodtan. Még egyszer kösziii:)
2011. jan. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!