Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia c5-03 vagy a zte...

A nokia c5-03 vagy a zte blade a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Ma szeretnének venni a telenornál 2 telefont,de nem tudjuk ,hogy melyik a jobb.
2011. okt. 30. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha villogni kell,akkor nokia,ha használni is akarod,akkor a Blade . Az android messze az egyik legfejlettebb op.rendszer,aminek a közelébe sem ér a symbian . Sokkal több program,univerzálisabb,gyorsabb . Én ez utóbbi venném.
2011. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
A Finn, neves, nagymultra visszatekintő Nokia avagy egy most belépő nevenincs kínai gyártó? Te döntöd el, melyikben bízol meg. Azt azért tudd, hogy a ZTE akksija 4 órát bír, tehát a töltőnek mindig nálad kell lenni ha Bladet veszel, ami igen kellemetlen. Nos azt hiszem már tudod, hogy melyiket NE VEDD!
2011. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Az Androidról meg annyit, hogy hiába ott a Market, egy halom program van, amit ha letöltesz, resetelni kell a telefont mert lefagy az egész. Életem legrosszabb döntése volt 2 hónapja egy Android 2.2-es készülék. Most amiatt szorítok, hogy 80.000 helyett 50-ért hátha el tudom adni. Mindig lefagyott böngészés közben is, volt hogy naponta kellett Factory resetet csinálni, amivel minden adat törlődik az eszközről. Bele gondolni is kellemetlen, de hoztam egy rossz döntést és most annak iszom a levét. Androidot soha nem veszek többé!
2011. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

kedves kis nokia fanok!

már megint a jót a rosszal hasonlítjuk össze!

fura nekem ilyen gondjaim sohasem voltak

de lehet hogy te egy zug gsm üzletben vetted ahol az ilyen gyakran megtörténik!

de könyörgök mikor lesz a nokiának olyan telefonja mint a galaxy note s2 s ace vagy zte blade?

hát soha

2011. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha a Media Markt egy zug, akkor ott vettem. Egy noname ZTE-t nem kell egy Nokiaval hasonlitgatni, mert nem egy kategoria.
2011. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
47%
teljesen egyértelmű hogy a Nokia az jobb ....! de ha akarsz akk vegyél egy neve nincs zte telefont
2011. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha 2 telefont akarsz venni, ahogyan írtad, vegyél mindkettőből egyet XD


Komolyra fordítva a szót, én is azt mondom, bár a ZTE okosabb, de egy annyit tudó telót szemét pénzért nem véletlenül adnak. A Nokia egy sikeres gyártó hosszú évek óta. Hiába hajtják állandóan a programözönt az Androidosak, ez egy agyontámogatott rendszer, amire a sok százezer alkalmazásból jó, ha hasznos vagy néhány tíz alkalmazás. A többi szemét, beszélő kutya vagy összedobott trotty. A rendszer ettől még nem rossz, nekem eddig a 2.2 még egyszer sem fagyott be, de lényeg ami lényeg, én a kettő közül a biztosat, a fülnek is jobban csengő nevet: a Nokiát választanám.

2011. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
zte hasznalhatobb,gyorsabb,okosabb,mint a muanyag nokia,annak viszont jobb a supportja...
2011. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
galaxy gio-t válasszátok oan csomagban amiben a 2-t zte-t vennétek.a három közül a gio a legjobb
2011. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A zte blade annyiban jobb mint az átlag belépő alsó középkategóriás telefonok mezőnyéből hogy sokkal nagyobb felbontású a kijelzője ez viszont lassabbá teszi.A 2 mobilban nagyjából u.a. erős a proci.A sybmian jobban optimalizált de rizstív a kijelző így ez az előny gyakorlatilag elvész.A blade mellett szól a jobb kijelző plusz gyorsabb főzött romokkal.A nokia mellett szó a jobb kamera/szebb videó(bár af nincs)az ingyen navi a fizikai hívásgombok és hogy az akksi tovább bírja.Ezenkívül rengeteg a kijelzőhibás blade(bár lehet hogy már kevesebb van).
2011. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!