Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 ezen a...

Samsung Galaxy 3 ezen a telefonon alapból van messenger vagy le kell hozzá töltenem? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
bármilyen kritikát elfogadok
2011. jan. 20. 15:46
 1/3 anonim válasza:
le kell tölteni, a marketben ingyenes. az msn messenger progikat nem ajánlom, kicsit nehézkes még a működésük, inkább ebuddy-t tölts le, az szintén elérhető a marketben.
2011. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
msn talk nekem nagyon jól működik, gyors, fut a háttérben minden...
2011. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A marketben csillaggal minősítik az alkalmazásokat, azt kell kiválasztani ami a legtöbbet kapta. Én általában csak olyan alkalmazást töltök le amihez van komment is. (én így válogatok) MSN-t letöltöttem, de már töröltem, mert csak a helyet foglalta. Egyszer használtam, de akkor jól működött. Viszont a skype-ot rendszeresen használom, nagyon jó.


Szeretem a telefont, nem volt vele semmi problémám eddig. Sokat netezek rajta (csak wifivel), szépen tördeli az oldalakat, a facebook is nagyon jó, bár nekem jobban tetszik, ha külön az internetből nyitom meg, mint a saját gyorsindítójából. Ugyanez a gmail-nél.

2011. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!