Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-ról vélemén...

Samsung galaxy ace-ról vélemények? Hol vetted? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy ace-t akarok venni...szerintetek? Megéri? Jó teló? Véleményeket kérek.....
2011. szept. 4. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Megéri vedd innen: [link] az 56 ezrest mert az olcsóbb az rossz ázsiai
2011. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de akkor szerintem inkább menj be a telenorba, ott most 60-ért megkapod, ha még sietsz, mert akció van. Amúgy hány éves vagy és milyen nemű ha megkérdezhetem?
2011. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia Debrecenbe a media marktba most a galaxy ace 40.000ft csak .. ott vedd meg vagy esetleg ahol laksz nézd meg ott a mediába ha van :D
2011. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Galaxy Ace 60k-ért?


Annyiért Xperia Mini Pro esetleg Motorola Defy...

2011. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat......hát igen....lány vagyok, és elég fiatal....de azért tesztene ez a telefon!!! Sietni nem tudok, mivel még nem gyűlt össze a pénzem rá...remélem még 1-2 hónap múlva is kapható lesz!!!:) További véleményeket várok még......
2011. szept. 5. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kapható lesz:) Sőt, még szerintem lejjebb is viszik az árát, mert jönnek be újak, és akkor ezt már annyira nem veszik. Amúgy én is ilyen telót szeretnék venni, mert sok jót hallottam róla.
2011. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!