Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy olyan telefonom,...

Ha van egy olyan telefonom, amelyben nincs beépített Wifi, és aktiválnék egy netes csomagot valamelyik szolgáltatónál, akkor működne a net? Vagy csak akkor működne, ha lenne beépített Wifi telómban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy biztos hülyének néztek most, de sajnos nem tudom, hogy van ez.. ://
2011. jan. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működne. A szolgáltatók által kínált net csomagok nem függnek attól, hogy van-e a készülékben wifi vagy nincs.
2011. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond.


a telefonba kétféleképp juthat az internetes hozzáférést biztosító adat.


1. a szolgáltatón keresztül mobilinternet, a mobilhálózat közvetíti az adatokat, természetesen jó pénzért.


2. WIFI, ez egy vezetéknélküli hálózat, az eszköz (mobil, laptop, bármi...) ennek segítségével csatlakozhat egy meglévő helyi hálózathoz. Ez lehet az otthoni wifi routered vagy a szomszédé, esetleg egy nyilvános helyé. Maga a WIFI kapcsolat díjtalan.

2011. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 20. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

háát a wifi az leszarja hogy milyen csomagod van :D

mert a mobilodban gondolom "beépített mondem van, ami leveszi a pénzt a telódról (ugyanúgy mint a asdl modem a gépnél, csak ez a telódban van és sokkal szarabb)

a wifi hozzácsatlakozik a pl adsl modemhez, és ezt akár kártya nélkül is tudod használni (ha beindulna kártya nélkül a mobil

UI.: tudom hogy kaptál választ, dehát xD

2011. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!