Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon az ma a piacon...

Melyik telefon az ma a piacon amelyiknek legalább 2megapixeles kamerája van, és beépitett ledes zseblámpája?

Figyelt kérdés
Most egy Nokia 5230-at haszálok,amit nagyon szeretek az ingyenes navija miatt,de rohadtul hiányzik a lámpa róla.Arról már nem is álmodok, hogy navi,kamera,zseblámpa egyben.
2011. nov. 5. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de te még a 90-es évek végén élsz? Az android okostelefonok pl alapból van 5megapixeles kamera, google maps (ha navi alatt navigációra gondolsz) és olyan led vakujuk van amivel még a hold sötét oldaláról is haza találsz!
2011. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azt hiszem igazad van :)

Lehet hogy a korral jár,de igy 50 felett halvány fingom sincs hogy mi az az android.

Talán annyiban pontositanom kellene még a kérdésem, hogy lehetőleg nem érintőképernyőset keresek,és nem is aranyárban.

Ha ezek fényében tudnátok konkrét tipusokat ajánlani akkor hálás lennék.

2011. nov. 6. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
30 ezer körül újonnan is tudja azt sok telefon, amit szeretnék (navigáció-led vaku-kamera), de gombos telóban már nem nagyon találsz ilyet.
2011. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A led vaku nem egyenlő a ledes zseblámpával. Ezt azért nem árt tisztázni. Ha van valóban ledes zseblámpa funkcióval ellátott értelmes tudású telefon, légyszi írjatok pontos típust
2011. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor pl. 5230 helyett 5800 (FlashLight). De sok telóban már alapból van előretelepített FlashLight progi.
2011. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én az 5800 sem találtam ledes lámpát sajnos.
2011. nov. 7. 16:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Na meg ez is érintőképernyős sajnos...
2011. nov. 7. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem olyanom van, és a dupla LED-el kivilágítja a nem tudom mit is. A kamera mellett... látod őket?


[link]

2011. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,látom,valóban igazad van.Köszönöm.
2011. nov. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!