Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok? Lg optimus-t...

Mit gondoltok? Lg optimus-t vagy sony ericsson xperia x8-t kérjek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok,melyiket kérjem!Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik az x8 de hallottam már problémákat felőle(nem tudják a bluetooth-t használni,nem tudnak zoom-olni és android 1.6 van rajta!)és ezért nem tudom eldönteni hogy melyiket kérjem...az optimus olcsóbb és semmilyen panaszt nem hallottam felőle de az x8 olyan széééép+a menülye is sokkal jobb és jobban ,,androidos"
2011. jan. 22. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Most öszintén?? Nem hallottál az Optimusról problémákat?? Te hol élsz?? :D:D Már bocs. De csak ezen az oldalon annyi hibát, oltást és problémát olvastam róla, hogy azon gondolkodom, hogy LG telefonra sem nézek ezután! Én az X8-at választanám. És probléma mindengyikkel van, nincs hibátlan készülék, amiben elektronika van!! :)
2011. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ZTE Blade inkább mint Optimus.

De X8 is jó lesz.

2011. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, már ugyértem hogy akiket ismerek és optimusuk van azoktól nem hallottam problémát,én szerintem is az x8-t lérem
2011. jan. 22. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Előre is elnézést kérek az LG Fanoktól, habár nem is értem, hogy lehet LG-t szeretni. Kamerája 3Mp, türhető képet csinál, de a képernyőn igen fakó, szürke beütésű!! Akksija addig birja, mig minden szar telefonnak, nem sokáig! Kezelhetőség?? Ha van 50 Kg-os újjad, akkor jó, mert azt talán a rezisztiv képernyője észleli, mert h a finom tapintást nem, az BIZTOS!! Összességében az összeszerelése talán azért a pénzért elmegy, de h sok probléma jelentkezik 2-3 hónapon belül az szinte magától értetödő! Lassúlás (ami nagyon zavaró, főleg egy Androidos telefonon), képernyő optikai törése (éppen amiatt, hogy fél vállal rá kel feküdni, hogy a képernyő észre vegye magát), akku és egyéb általános LG problémák(érintkezési hibák, funckió kimaradás, software futtatás...)! Tényleg csak az vegyen LG-t, akinek többre nem futja(senki meg nem sértödjőn), de naponta rengeteg ilyen készüléket javitok. A legtöbb probléma az LG telefonokkal van! És ez biztos. Mielött valaki kicsi vakarcs leszólna, mert neki olyan van és rajóng érte és semmi problémája, annak üzenem, hogy ez az oldal azért van, hogy rendes, igaz és valós feleleteket, adjunk és ne leszólásokat azoknak akik kicsit értenek hozza, nem mint a legtöbb ezen az oldalon garázdálkodó troll!!! :) :P
2011. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat minkinek!mostmár nagyon valószínű hogy x8 am lessz de még nem győztetek meg maximálisan! :-p
2011. jan. 22. 15:23
 6/6 anonim válasza:
Én ma vettem x8-at nagyon klasz:D válaszhattam volna még optimust meg lg gs290
2011. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!