Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az új SE XPERIA MiniProrol?.


[link]


2011. szept. 2. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Majd ha nyertem a lottón akkor meg is veszem. -_-
2011. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

előzővel egyetértek.


Amúgy meg szerintem ugyanolyan tömegtelefon mint az előző. Nem tud semmi olyat, ami nekem kéne (PDA-m van), ráadásul android van rajta, ami nyílt forráskódú, tehát "jobb" és céltudatosabb vírusokat lehet rá letölteni (!!nem szándékosan!!), mint bármely más "buta" telefonra.

Én köszönöm szépen nem kérek belőle. (Ráadásul, ha a kezembe veszem még el is süllyed benne, olyan kicsi. Viszont hordozni meg tényleg könnyű)

2011. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

ma 17:28 vagyok.

Amúgy tetszik és biztos nagyon jó is de ez a legújabb sony. Csak kíváncsiságból utána néztem és 100.000 Ft körül mozog az ára. Nekem egy mezei telefon elég, de milliomos lennék első dolgom lenne, hogy vegyek ilyeneket.

2011. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Előző vmit nagyon elnéztél. 60.000 körül mozog az ára.

A véleményem pedig az hogy aki arra adja a fejét hogy ilyet vesz, az csak magát hibáztassa majd. Miért? Jól hangzik hogy 1 ghz proci, stb de a képernyő olyan pici hogy játékok amikhez kellene, ki sem tudja használni mert nagyon kicsi a felbontása. Emellett filmetni is kicsi. Ha vaaki zenét hallgatna vagy csak netezne, az biztos hogy találna olcsóbb és jobb telefonokat is. Pl. Motorola defy: nagy kijelző, erős hardver, ütésálló és köröket ver a minire. De momdhatnám az Ace-t is. Nem muszáj telefonnál meggondolatlanul divatolni, főleg ennyiért.

2011. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Mindenki ezzel jön aki nem ért hozzá vagy nem volt a kezébe...


"Kicsi a kép"...az X10 mini pro képernyője sokkal kisebb és szerintem nagyon eltalált telefon pedig pasivagyok és nincsenek kis ujjaim. A mini pro pedig valamivel nagyobb kijelzős nem értem mit értetlenkedik sok ember. Az X10 mini pro-nek ez egy fejlesztett verziója. Nem videónézésre találták ki ez tény. Aki ebbe belenyugszik jó kis telefont kaphat. A QWERTY meg szvsz jobb mint az érintőképernyős írás.De hát kinek a pap...


Ár/érték kategóriába jóval vetélytársai előtt van.

2011. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
ma 18:13! Nem néztem el semmit! Egyáltalán nem mondtam mennyibe kerül! 60.000 Ft-ért már kapok min. 6 telefont. Akinek két anyja van és akinek van rá 60.000 Ft-ja egy ugyanolyan telóra mint pl: xperia x10 mini az vegye meg nyugodtan.
2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tessék Sony Ericsson Xperia mini pro:


Domino csomagban 61 741Ft

[link]

2011. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
előző! nem pont a legdrágábbat kell keresni tudja mindenki hogy direkt ezt a drágát tetted ki!! Érdekes én szállítással együtt 30 ezerből megúsztam. Istenem sok hülye gyík arcoskodik az árakkal.
2011. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Sőt még egy kicsit drágábban is van: 33.380Ft [link]
2011. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

20:04 Ha csendben maradtál volna, okosabb maradtál volna.

Te tisztában vagy azzal hogy az Xperia mini és az X10 mini nem ugyanaz?

Mert X10 mini 30, Xperia mini pedig 60 ezer. Nem mindegy.


19:47 te magad írtad hogy utána néztél és 100.000 forint.

És azt írtad hogy te nem is említetted az árát. Akkor hogy is van ez?

Ha ennyire sokallod az okostelefonok árát akkor ne kommentelj ilyen kérdésekehez. A kérdező gondolom a vásárlás miatt akart segítséget, nem pedig azt megtudni hogy te milyen ügyesen veszel 6 telefont ebből a pénzből.

Ma, itt, ebben a világban sajnos, ezeknek ez az ára.

És ez még nem is a drágák közé tartozik...

2011. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!