Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok az érintős...

Mik a tapasztalatok az érintős telefonokról?

Figyelt kérdés
tényleg olyan hamar szervízbe kötnek ki?
2011. jan. 22. 22:16
1 2
 1/13 Gishart válasza:

Enyém fél évet bírt:D Szerencsére még garanciális volt.

Egyébként telefonfüggő. Érdemes tesztelgetni. Pl nekem egy galaxim van, nekem mondjuk semmi bajom vele, de az érintési sebessége nem a legnagyobb

2011. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szerintem nagyban függ attól, hogy pontosan milyen márkájú.

Nem akarok reklámozni, de az enyém finn gyártóé, 1 éves, semmi baja. 12 éve vagyok telefontulajdonos, csak a legelső "negyedtéglám" bírt ki ennyi időt probléma nélkül.

Ja: és még mindig a gyári fólia van rajta, pedig zsebben hordom. Többi telefon sokkal kevesebb idő alatt "elhagyta" a fóliát, és össze-vissza karcosodott, pedig nyilván sokkal kisebb a kijelzőjük. Szóval nagyon jól összerakták. Ja: és nem 100ezres készülékre kell gondolni, 1 éve előfizetésesen max 40 volt.

Más márkáról hallottam problémákat, de azokat nem kommentálnám.

2011. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy Samsung S5230 van, most egy éves, és nincs semmi baja, szerintem megérte az árát.
2011. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nokia 5800át használok lassan 2 éve és soha semmi problémám nem volt vele sőt még azt is elmondhatom róla h alig karcolódik a kijelzője és maga a készülékház is patent állapotban van ennyi idő után is pedig párszor már elázott leesett stb stb... szóval használom rendesen és mégis bírja a gyűrődést nagyon jó sokáig meg lesz még remélem...
2011. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és a Samsung Galaxy 3-ról vannak mik a vélemények?akinek van
2011. jan. 22. 22:42
 6/13 Panda Péter ***** válasza:

két fajta technológiás érintőkijelző van, a rezisztív és a kapacitív. a rezisztív a nyomódást érzékeli, lehet használni ceruzával (ún stylus-szal) is. a kapacitív a bőrt érzékeli (illetve a testmeleget, ha jól tudom) és érzékenyebb, mint a rezisztív, valamit képes a többujjas érzékelésre, míg a rezisztív technológiai okok miatt nem. általában az olcsóbb modellekbe rezisztív, a drágábbakba kapacitív panel kerül, de szerencsére már egyre több alsó/középkategóriás telefon is az utóbbit kapja.

ha igazán strapabíró érintős modellt keresel, a motorola defy-t javaslom, bár azért mélyen a zsebbe kell nyúlni.

2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi, de én inkább olyan 56-ig mennék el
2011. jan. 22. 22:47
 8/13 Panda Péter ***** válasza:
a galaxy 3-nak kapacitív kijelzője van, de azt hiszem nem tudja a többujjas követést (multi touch) bár lehet hogy egy kis hekkeléssel elő lehet varázsolni belőle. a kijelző felbontása nem túl nagy, de amúgy sebességre nem rossz telefon, és andoridos is.
2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi, nekem inkább a sebesség a lényegesebb szempont, meg hogy jó strapabíró legyen
2011. jan. 22. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
háát strapabírósága lehet nem a legjobb :( a képernyővel előre le ejted szerintem annak gátá
2011. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!