Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GS290 tulajdonosok figyelem...

LG GS290 tulajdonosok figyelem! A hátlap tényleg nagyon könnyen lejön?

Figyelt kérdés
A mobilarena tesztjén, (vagyis videóján) és a telefonguru tesztjé olvastam, h gyorsan lejön. Ez igaz?
2011. jan. 23. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem is olyan könnyen.... lehet hogy régebbin de a most gyártottan nem... a zöld kezet megkösszönném...:D
2011. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem karácsony körül lett megvéve.És igen nagyon könnyen lejön.Néha akkor is ha berakom a zsebembe vagy a tokba.
2011. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, nagyon gagyi a hátlapja. Nekem már több, mint egy éves, és egy fergeteges buli után elhagytam. xD lol Most nagyban szerencsétlenkedem wele.. Maga a készülék 14.000, a hátlap rá 4.000. Akkor hol a realitás??
2011. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.:) Nekem ilyen telóm van, és nagyon meg vagyok vele elégedve.:) az enyémnek nem jön le olyan könnyen a hátlapja..én nagyon szeretem mert igazán jó kis telefon..(:
2011. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!