Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Motorola...

Mi a véleményetek a Motorola Defy-röl? Tulajdonosok vagy hozzáértök válaszát várrom.

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

egy jó,gyors,strapabíró telefon!

ha szeretsz bütykölni akkor még jobb lehet ugyanis nincs rá magyar nyelv és a motorola elég lassú a szoftverfejlesztésben!

de úgy összességében elég jó telefon!

2011. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.

Nekem külsőre nem nagyon tetszik (bár élőben még nem láttam), de felszereltségében a legjobb abban az árkategóriában. Én megvenném, még így is, hogy nem tetszik.

2011. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyan van!

Főzött rommal használom, mert a gyári 2.2 egy kalap xar.Proci 1.1GHz-n van minimum fesz értékeken, így 2 napot is kibír!Qrva gyors, soha nem fagy, quadrantban 2700pont!

Csak ajánlani tudom, legjobb az árkategóriájában!

2011. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aztak.urva! :D

Jólvan, akkor nem csalódtam a képességeiben. :D

Bár az 1097 pontos Blademmel is elégedett vagyok. :)

2011. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csapacsupa ***** válasza:
A legtutibb, hogy egy magyar srác fejleszti rá a főzött MIUI ROM-ot a WajkUI-t. Nagyon jó telefont lehet belőle kihozni ennyi pénzért.
2011. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyors,jo,strapabiro
2011. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és azt hiszem meggyőztetek a vásárlási szándékom szempontjábol!
2011. okt. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!