Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetben le lehet mondani...

Ilyen esetben le lehet mondani az előfizetést? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Vettem a T-mobile-nál egy telefont részletre, 2 éves hűség nyilatkozattal. Márciustól viszont külföldön fogok dolgozni,valószínűleg minimum 3 évig,így nincs szükségem erre az előfizetésre. Van arra lehetőség,hogy a készülék árát kifizetem,de a szerződést felbontom?
2011. jan. 24. 13:49
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Igen, viszont kötbért is kell fizetned. Járj utána, hogy mennyi ez az összeg. Szerintem olyan 50 ezer ft környéke. Vagy ha van olyan ismerősöd, akibe megbízol, akkor add oda neki az előfizudat.
2011. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól szóltak előttem. 45-50 körüli kötbért kell fizetned, ÁSZF-ben benne van a pontos összeg.
2011. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 60 ezres a kötbér, akkor is ha az utolsó napon akarom felmondani.
2011. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajaj... :(

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!