Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet az előfizetést...

Le lehet az előfizetést korlátozni hogy ne legen sok a számlám?

Figyelt kérdés
Meg lehet-e adni egy összeget vagy órát hogy 1 hónapba ne bírjak beszélni többet előfizetésnél?
2011. okt. 30. 21:46
 1/4 tekike99 válasza:
így konkrétan nem igazán. a szolgáltatóknak nem érdeke, hogy fizikailag korlátozzanak a számla növelésben... feltöltőkártya lehet egy megoldás.
2011. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam h nem érdekük,de mondom hátha tud vki valamit.köszi
2011. okt. 30. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A nekem T-mobile előfizetésem van, a fiamnak ehhez kapcsolódó társkártyája van, ami ún. MIX díjcsomagban van. Ez hasonló a Dominóhoz, havonta 3000 Ft. ami teljes egészében lebeszélhető, és ha elfogy a limit akkor fel lehet tölteni, mint a dominós kártyát. A lényeg, hogy a gyerek nem tud a végtelenségig telefonálni. A hátránya az, hogy amit nem beszél le, az elvész a következő hónapban!
2011. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez nekem tökéletes lenne csak hogy én Telenoros vagyok.Arra nincs megoldás?
2011. okt. 31. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!