Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini proval lenne probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
minap tettem rá egy es file explorer fájlkezelő programot, de ha valamilyen játékot berakok gépről az others mappába és telefonról megszeretném nyitni, nem ismeri fel és kérdezi hogy audio, kép, video vagy mi az isten ez. a kérdés az arra irányulna hogy: hogy a fenébe tudok játékot feltelepíteni a telefonra?
2011. jan. 24. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az apk fájlt tetted fel akkor egyből fel kéne telepíteni. Ha mást raktál fel akkor meg azért kérdezi.
2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A marketből le kell tölts egy ingyenes aplikációt, a neve: apkInstaller nevű programot. nekem még nincs ilyen telefonom, de hamarosan kapok, így napokig tanulmányoztam a telót neten, és találtam pár vidit, amiben ezt használják memóriából való apk fájl telepítésére! sztem működni fog, több vidiben láttam.
2011. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!