Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nál hogyan működik a...

T-Mobile-nál hogyan működik a készülékcsere?

Figyelt kérdés
A hét elején lejárt az 1 éves hűségnyilatkozatom a T-Mobile-nál. A szerződés megkötésekor azt mondták, hogy a hűségnyilatkozat lejárta után jogosult leszek készülékcserére. Ma viszont azt a választ kaptam, hogy mivel nem elég nagy a forgalmam, ezért nem vehetek igénybe készülékcserét. Ilyen tényleg lehetséges?
2011. jan. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit félreértettél nem?

Szerintem arra gondoltak,hogy bónusz kedvezményt nem tudnak adni(a kevés havidíjak)után.Vagyis vehetsz telefont,de a befizetendő összegből nem tudnak engedni.

2011. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen nálam is ez volt pedig nekem 6 éves előfizetésem volt.

Új szerződést kellett kötni.

2011. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 dologgal is problémám van. 1. eleve nem lehetséges szerintük számtartással és előfizetés megtartásával új készüléket cserélnem 2. valóban nem jutok kedvezményhez.


Előbbit eleve nem értem, hogy miért, utóbbi viszont tényleg azért érdekes, mert szerződéskötéskor nem ezt mondták.

2011. jan. 26. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
volt egy 2,5 éves Eco díjcsomagom. kb. kéthete gondoltam egyet hogy bemegyek a t-mobilba veszek egy új telefont. Srác benyomja a gépbe és közli hogy nem lehet mert nem gyűltek össze a hűségpontjaim mivel 2000 átlagosan a számlám és ez nem elég ahhoz. Jó akkor lemondtam a régi előfizut és kötöttem újat ami új számmal járt de megérte a teló :)
2011. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, én is ECO-s vagyok, csak ugye arra számítottam, hogy a pénzemért a kedvezmények és készülékcsere kihasználásával esetleg valamivel jobb telefont vehetek (konkrétan nincs 100valahányezer forintom HTC-re, de egy készülékcserés árat már valószínűleg be tudtam volna vállalni), ugyanis szerződéskötéskor elfelejtették megemlíteni hogy a kedvezmény kizárólag akkor érvényes, ha megfelelő számú kapcsolat-pontot gyűjtök. Nyilván gondolhattam volna rá, csak a szerződéskötéskor nagyon nem így beszéltek, és én úgy voltam vele, hogy nyilván nem mondtak nekem hülyeséget akkor.
2011. jan. 26. 17:01
 6/6 anonim válasza:
én azt szeretné kérdezni hogy most van egy telóm amit tavaly vettem és újat akarok venni,van még olyan hogy ha beadom ezt a régi telefonom akkor levonnak kb 5-10ezer ft-ot az új telefon árából? Vagy esetleg van kedvezményem ha 2éves kártya van benne?
2013. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!