Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bocs! Lehet, hogy hülyeséget...

Bocs! Lehet, hogy hülyeséget kérdezek. Nem vok szakértő, csak próbálok gondolkodni. (? ) Lenn

Figyelt kérdés
Vagy egy LG GD510 POP-om. Nem lenne lehetséges az, hogy androidos oprendszert telepít(tet)sek rá?Mikor vettem, akkor még nagyon drágák voltak az androidosok. Most meg még fiatal ahhoz, hogy kidobjam, eladjam.De mégis szeretnék androidot.
2011. jan. 26. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
symbain re nem megy android mert akkor a legrégibb telefonokra pl : sonyericson k310 i re is lehetne androidot tenni..
2011. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vok : akkor nem lenne mit értékesíteni mert midnenki venne egy régit és androidot tenne rá
2011. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de a pop-on nem symbian van.De azért értem.
2011. jan. 26. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is gd510 van, nem lehet rá tenni androidot


amúgy az LG zárt rendszerű S-class felülete fut rajta

2011. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt eddig is tudtam, vhol olvastam.Azért kár, majd egy-két évmúlva olyat vezsek, ami akkor friss, nem úgy mint most.Legfeljebb gyűjtök rá.Most se kellett volna sok egy Androidosért.Bár vártam volna!
2011. jan. 27. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát gyerekem ezzel a mobillal jól beszop*dtál ...de nézd a jó oldalát,legalább nem s5230.

Szóval a terv a következő nézel apróhirdetésen androidos mobilt,és megkréded,hogy nem e számítsák be hozzáfizetéssel,ha nemtalállsz(amit kétlek),akkor irány a gsmbolt.

2011. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!