Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud valakh vmi progit symbianr...

Tud valakh vmi progit symbianra ami tud olyat mint amilyet tutira tud a sonyericsson w910i, hogy elég egy kódot megjegyezni, és az bekódolja az összes többit, és ha az az egy nem jó, akkor hülyeséget ír ki a többire?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul ha kérhetném :)
2011. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Tud valaki valami programot Symbianra, ami tud olyan mint amilyet tutira tud a Sony Ericsson W910i, hogy elég egy kódot megjegyezni és az bekódolja az összes többit, és ha az nem jó, akkor hülyeséget ír ki a többire" < Ha valaki megpróbálná értelmezni, mert én még pár javítással sem jöttem rá.
2011. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
W910-en van egy program alapból amibe be tudsz írni személyes adatokat stb és egy hozzá tartozó kódot, ha hibásat írsz ki, akkor randomra ad ki betűket szóval téves információt ad ki, ettől függelenül én sajnos nemtudok. Amúgy olyasmi mint a BitLocker windowson
2011. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!