Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon nem talál...

Androidos telefon nem talál gps jelet. Miért?

Figyelt kérdés
samsung galaxy3-ról van szó. Igo-t raktam rá.sehogy sem akar jelet találni. mi a megoldás? vann benn pár map. mikor belépek miért tesz alapból prágába? miért nem talál jelet? fontos lenne :S van valami beállítás erre amit kóddal lehet előhívni vagy más ötlet? köszi (próbálltam pás progikat de az igo-t szeretem. a többi progi nagyon pontatlan volt)
2011. jan. 26. 19:01
 1/1 anonim válasza:

Megfeleltek a körülmények a működéshez?

- Volt megfelelő rálátás az égre?

- Vártál eleget? (AGPS nélkül néha elég lassan fog jelet egy okostelefon.)

- Mozogtál? A helymeghatározás gyorsabb (és pontosabb), ha lassú, egyenes vonalú mozgást végzel. Ha nyugodt tempóban sétálsz, az jó.


Azért Prágában helyez el, mert valamit mutatnia kell addig is, amíg nem tudja hol vagy. Vagy csak annak a térképe van feltéve?:)

2011. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!