Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol van olyan szolgaltato...

Hol van olyan szolgaltato ahol a vilagon barhonnan tudok telefonalni elfogadhato aron?

Figyelt kérdés
Vilagkoruli utra megyek 1 evre sok orszagba es nem szeretnek simeket cserelgetni csak a magyar kartyam hasznalni mindenutt...
2011. jan. 26. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt minden infót megtalálsz

2011. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De tudom sajnálni a problémáidat....
2011. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha világkörüli útra mész, akkor a pénz nem számithat. Szerintem vegyél egy vodafone-os vagy T-s kezdőkártyát, vagy köss 1 éves hűségidőt, úgy h Roaming-oltatod a kártyát. Akkor mindenütt tudsz beszélni, ahol van legalább 1 szolgáltató, mert azonnal átáll arra a hálozatra a SIM kártya. Igaz magas lesz a percdij, de ezzel a megoldással mindenütt tudsz beszélni + kell valaki aki itthon rendezi a számlád, vagy kártyán utalsz.
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló: Sajnáljuk, ha neked ilyen sok pénzed van, hogy nem számít a külföldi telefonálgatás egy éven keresztül. Kíváncsi vagyok, te mit fogsz lépni, ha a kérdező helyébe jutsz. Már ha viszed majd ennyire. Szerintem ez egy tök normális kérdés, ha nem tudsz értelmes választ adni, nem kell csak azért válaszolni, hogy kötözködj.
2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te most kinek oltottál be? Mert én a 3.dik vagyok, de mintha felleltem volna a válaszomat nálad. A 2. nem én vagyok. Am arra irtam, hogy a pénz nem számit, hogyha egy évig külföldről akar telefonálgatni, akkor valamilyen anyagi háttere biztos van. Am tök normális választ irtam, mert a Roaming-al ez a probléma egyszerüen és költséghatékonyan orvosolható. Egyáltalán érted, hogy h müködik kedves utolsó, vagy csak jöttél nyálat verni?? :)
2011. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vodafone
2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Arra gondoltam a probléma sajnálásában, hogy ha már valaki egy évig tud utazgatni a nagyvilágban, azt nehogy már a mobil költség meg az a pár perc amíg kicseréli a SIM kártyát vágja agyon. Más meg gürizhet éjt nappallá téve, akár értelmiségiként is, és a közvetlen szülővárosából se tud kijutni.

Második voltam

2011. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!