Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Telefonálni, sms-t küldeni, e-mailt küldeni és viszonylag olcsón internetezni szeretnék (ha nem vagyok gépközelben). Ehhez okostelefon kell már? Érintőképernyőt meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
37 éves 2 gyerekes anyuka vagyok,egy nőies, de egyszerű, szép (strapabíró:))telefont szeretnék venni a fentiekhez. Mit ajánlotok?
2011. szept. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az olcsó netezéshez, telefonáláshoz, sms-ezéshez, semmi köze a telefonhoz, ezek csak a szolgáltatótól függenek. Az érintő képernyőt meglehet természetesen szokni. Ezekhez amit leírtál nem kell feltétlenül okos telefont. Mivel árat nem írtál így ezt ajánlom.

[link]

2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Okostelefon bár elméletileg nem követelmény ezekhez mégis azért ajánlom mert ezekben lényegesen jobb e-mail kliensek vannak mint a "butatelefonokban", ráadásul sokkal jobban személyre szabhatóak.


Az érintőképernyő elsőre lehet h furcsának tűnik de egy sokkal intuitívabb felhasználói felületet kezelsz. A valóságban is ha szeretnéd kinyitni az ablakot akkor nem gombokat nyomogatsz egy menüben, hanem megfogod a zárat. Itt ugyanez a helyzet, csak ikonokat nyomkodsz, betűket stb:) Nem lesz vele baj ne félj.

2011. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* ezt akartam írni: e-mail kliensek és netböngésző.


Ami kimaradt: ha telepíted az opera mini-t (egy internet böngésző telefonra) akkor az kb tizedére csökkenti a webes adatforgalmad és azzal sokat spórolhatsz mert elég csak a kisebb csomagot megvenned. (A honlapokat az opera szerverén keresztül kérdezi le és a te telefonodra nem a teljes honlap hanem annak egy tömörített formája töltődik le amit a böngésző utána neked rendesen megjelenít. Nem sok különbséget fogsz látni az eredeti oldal és e között (a képek minősége csúnyább valamivel) viszont rengeteget lehet vele spórolni)

2011. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Spórolás 2 mert ezt is lefelejtettem:


ha a mini pro-t vagy egyéb androidos telót választasz akkor levelezésed telefonról NE úgy intézd, hogy belépsz a gmail.com -ra weben, hanem állítsd be az e-mail klienst, és lehetőleg gmailt. ez azért fontos mert gmail támogatja a push-t. AZAZ: ha leveled érkezik akkor a telefonodra RÖGTÖN letöltődik ám pop3-al szemben ehhez nem kell folyamatosan lekérdeznie a levelező kliensnek, hogy jött-e új levél. ezzel ismét adatforgalmat spórlsz. azzal pedig szintén, hogy a telefonodra csak a levelek töltődnek le és nem az azokat körülvevő teljes honlap és webes kliens.

2011. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentem becsszó:D


Strapabíró: Motorola Defy. Bár nem nőies de por ütés és vízálló IP67-es katonai szabványnak megfelel. még a kutya is játszhat vele a balatonban akkor sem lesz semmi baja:D

2011. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!