Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netezni szeretnék a mobilomon....

Netezni szeretnék a mobilomon. Milyen csomagot válasszak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen csomagjaitok vannak, mennyit használjátok egy nap az internetet a mobiltelefonon, mekkora adatforgalmat bonyolítotok le?Nézegettem a mobilnetes előfizetéseket, de szerintem valami irtózatosan nagy lehúzás 5000 Ft-ot kérni 150 Mb-ra, plusz 5 Ft túlforgalmazási díj minden Mb után. Ezt ti hogy bírjátok fizetni? Vagy csak néha egy-egy oldalt megnéztek, nehogy túllépje a keretet?

Hallottam valahol, hogy pl. az Egyesült Királyságban olcsó havidíjért cserébe korlátlan netezést kapsz, itt meg a legkisebb csomag is hajmeresztő árakkal rendelkezik.

Na szóval, mik a tapasztalataitok a mobilnetezéssel kapcsolatban? Melyiket éri meg előfizetni?


2011. jan. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy? Nekem Net 500 Megás csomagom van a T-nél, MSN-ezek és mindennap böngészek egy keveset és még így se használom ki.
2011. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

T-Mobile-nál vagyok én is, Domino aranykártyával.


Az a baj, hogy Androidos mobilom van, így nem csak maga a net, hanem az állandó email, frissítés, naptár és egyéb widgetek fogják leszedni a saját kis dolgaikat. Erre még keresem a megoldást, vagyis egy olyan alkalmazást, amely letiltja az egyes programok jogosultságát a 3G-hez, így nem fogyasztva a pénzem...

2011. jan. 27. 20:55
 3/6 BlueBull ***** válasza:
hűű erre nemis gondoltam, én egy t-mobile pulse mini-re gondoltam feltöltőkártyával. demost elgondolkodtam egy kicsit... youtube kliens van rajta, a facebook ingyenes, max még a marketet fogom nézni, azért csaknem kell fizetni... sokba fog ez kerülni... :D ja hát még ott lenne az msn is amit előszeretettel használnék...:D
2011. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltöltőkártyával ne netezz, nekem volt, hogy két perc alatt 1400 forintot szívott le. Persze ha van feltöltőshöz is valamilyen netcsomag, akkor esetleg megéri.
2011. jan. 27. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
én is gondolkodtam a neten én T-mobile-os vagyok Net 100 díjcsomag 100mega nettel csak egy ezre abszolut korrekt ár
2011. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el a szinkronizációk nem sokat fogyasztanak. Én azért választottam az 500 megás csomagot, mert többet netezek mint 100 mega de az 500-at nem haladom meg, viszont az 500-as csomag 2000 Ft, míg a 100-as egy 1000es! Azért nem mind1 hogy 300 megát úgymond ingyen kapok! :)
2011. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!