Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont érdemes...

Androidos telefont érdemes feltöltőkártyás tarifával venni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert hallottam valahol, hogy az Androidos telefonok állandóan internetkapcsolaton vannak a naptárfrissítések, meg ilyenek miatt. És nem tudom mi ebből az igazság. Szerintem biztos le lehet ezeket a kapcsolatokat vhogy tiltani. Igaz? Remélem érthetően írtam le, amit akartam. :D
2011. jan. 29. 14:55
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
megveheted kártyásan is, de tény, hogy az androidos telefon szolgáltatásait akkor tudod a legjobban kihasználni, ha valamekkora állandó internet hozzáférést biztosítasz neki.
2011. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tény, hogy az Androidot a legjobban állandó netkapcsolattal lehet kihasználni.

Viszont arra is figyelni kell, hogy a netkapcsolat mennyibe kerül (egyik haveromnak egy nap alatt több ezer forint elment).

Van lehetőség tiltani a mobilnetet.

Egyébként én csak kártyásan vennék telefont.

2011. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha megveszem kártyásan, nem fogja leszedni az összes pénzemet. Ettől féltem, de így most már megnyugodtam. Köszi a válaszokat! :)
2011. jan. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!