Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek várható az iphone5...

Szerintetek várható az iphone5-ben hogy végre növekedjen a kijelző méret? Végülis a konkurencia már szinte mind 4colnál tart.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
iPhone5??? Röhögtetsz??? A 4-esemet ha lecserélem is biztos, hogy a Galaxy S2-re cserélem. Én példáúl egyáltalán nem vagyok annyira megelégedve a telefonnal, sem a minőségével, sem az oprendszerével. Már 2-szer is vittem szervizbe: egyszer a képernyő felső része besárgul, aztán meg a térerő akadozott, de kiderült, hogy a wi-fi ráolvadt a nem tudom mire, aminek a szereltetése nem 100 Ft volt. Azontúl rengeteg pénzünk elment az alkalmazásokra és programokra, csak azért, hogy azt a minimum szinvonalat megüssem a telefonmmal, mit az Androidos barátok ténylegesn a pénzükért kaptak. Tényleg megbántam, mert az árát ez sem érte meg. Ja és a képernyője sem az a dirr-durr, amelyen a filmnézés, játszás vagy netezés olyan élvezetes volna.... Ha a Galaxy S2-ben tényleg Android 2.3, 4.3 colos Superamoled plus képernyő, 2 Ghz-es proci, full hd videorögzités lesz, úgy h a vaku nem marad le és a telefon sem lesz minőségtelen, akkor máris rohanok és megveszem. És magasról szarni fogok az 5-re!! :D:)
2011. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
állítólag 3D-s lesz az iphone ugyhogy lehet hogy már nem fontos a kijelzőméret ;)
2011. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3D-s??? Csak nem ezen év júliusában. És amig az Apple kitud adni egy 3D-s képernyős telefont, arra már a többi gyártó rég fogja nyomatni! Jelenleg csak a Nintendoban van szemüveg nélküli 3D képélmény, de hogy ez nem lesz az iPhone-ban, sem a Desire és Galaxy folytatásokban, az BIZTOS. És úgye bár szemüveggel elég égés volna. :)
2011. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy azért nem valószinű, hogy az 5-ben 3D-s képernyő lesz, mert az Apple beszállitója a japán SHARP, melynek jelenleg nem áll rendekezésére a szemüveg nélküli, ilyen 3D-s képernyők ellőállitása.
2011. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, hogyha 3D-s lesz, akkor talán elgondolkodok, hogy a Galaxy S2-t vagy az iPhone5-t vegyem-e!
2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3d biztos nem lesz idén:) Amúgy a kijelzőket az lg szállítja a 4esbe az biztos.
2011. jan. 30. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad van. De a kiszivárgott infók szerint az Apple a SHARP-al üzletel manapság, hogy 3D-s képernyő kerüljön a jövőbeli Apple telefonokba. És arra irtam, hogyha a SHARP-al szövetkezik, akkor az idén biztos nem tudnak kiadni ilyen képernyőt, mert jelenleg a SHARP még azt sem tudja, hogy kell ilyent gyártani. Majd meglássuk mit hoz a jövő!! Amúgy a képernyők királya: a SAMSUNG arra biztos kifejleszti a saját 3D-s képernyőjét és belepakolja az akkor legújabb telefonjába! :)
2011. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!