Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy tab vagy...

Samsung galaxy tab vagy galaxy ace (a tab ban csak a méret miatt gondolkodom)?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek van tab-ja?Nem nagyon nagy gond azt szállítani stb stb..mert a tab az jobb persze az majdnem egy laptop de ugye azt részben telefonnak is használom ez a baj :S
2011. jún. 29. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az Ace-t venném
2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a galaxy tab 10.1v re gondolsz, az szerintem sokkal jobb az ace-nél
2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi ..már tárgytalan,most nézem hogy a tab csak előfizetéssel 70000 különben sokkal több...de azért írhattok még az ace mellet érveket mert nem akarok megint rosszul dönteni mint az előző telómnál :)
2011. jún. 29. 19:21
 4/8 A kérdező kommentje:
vagyis nemtudom xD nem vagyok biztos benne..a media marktban mennyi?
2011. jún. 29. 19:23
 5/8 A kérdező kommentje:
ok ,van 70 valahányezerért..akkor írnátok hogy nem nagy gond e azt használni a mérete miatt?
2011. jún. 29. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Galaxy ace.t vegyèl... Mondjuk azért attól is függ hogy mie szeretnéd főleg használni... ? Szerintem a tabbal nagyon kényelmetlen lehet telefonálni a mèrete miatt...
2011. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gimnazista vagyok...csak hát nem kaptam laptopot és arra gondoltam hogy ez lehetne kettő az egyben..csak az a baj hogy telefonként szerintem is elég bajos lenne használni
2011. jún. 29. 20:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy telefonálás,és netezés amire használni szeretném(facebook,facebook chat,msn,ilyenek a netezésre biztos a tab lenne jobb de azt hordozni..
2011. jún. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!