Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade mellett mi szól és...

Zte blade mellett mi szól és mi ellene ( haverom akar ilyet venni)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mellette: olcsó és viszonylag nagy tudást képvisel, mivel Androidos!


Ellene: a minősége úgy csapnivaló, ahogy van. Képernyő pixelhibák, képernyő optikai törés, software futtatási hibák, lefagyás, akkumlátor hibák, RAM nem érzékelés, minőségtelen alkatrészek.......mind, mind olyan problémák, amelyek a Blade-nél jelentkeznek!!!!


Akármyennyire is jó az oprendszere, soha meg nem venném ezt a minőségtelen, kinai cuccot!!!

2011. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
pozitív:semmi negatív:minden,egy nevetséges kínai kacat.
2011. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A szoftveres problémáknak vége, nem kell gagyi gyári ROM-ot használni ilyen egyszerű.
2011. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
TUDJUK. 55%-os, te arról vagy hires, hogy mindenhol reklámozod, ajánlod és istenited a Blade-t. Pedig ez egy halom romhalmaz!!!! :P:P:P
2011. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"TUDJUK. 55%-os, te arról vagy hires, hogy mindenhol reklámozod, ajánlod és istenited a Blade-t."


Nem tudom kiről van szó de én még csak most vettem Blade-et és nem reklámoztam sehol.

Egyébként nem is várom el tőle, hogy olyan legyen mint egy 200 ezer Ft-os telefon. Nagyon is sokat tud ezért az árért. Okos, képernyője nem gagyi rezisztív mint az LG-knek. 40 ezerért nem is várhatunk tökéletes minőséget de használható telefon és nekem nincs vele gondom, tetszik is. Első Androidos telefonnak jó. Gyári ROM-ot el kell felejteni és akkor stabil.

2011. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
vegyetek egy jó szifon háromgéest.
2011. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ami kb mindenben gyengébb, mint a 40ezres zte. ahha, ügyes vagy.
2011. febr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1 dolgot mondj amiben gyengébb az iphone.látszik hogy még nem volt a kezedben soha..ne hasonlítgatsd ehez a kínai kacathoz
2011. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"1 dolgot mondj amiben gyengébb az iphone"


Bluetooth fájlküldésben például sokkal gyengébb. Használhatatlan, a szoftver is kötözködős, szutyok Itunes kötelező, túlárazott szemét.

2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1 dolog:

Az AppStore-ból kemény fizetés ellenében hozzuk el a dolgokat (képletesen, mig belekötnél, hogy ez egy webmarket), mig az Androidra egyszerüen szedjük le az Android Market-ből, INGYEN!

2011. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!