Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade mellett mi szól és...

Zte blade mellett mi szól és mi ellene ( haverom akar ilyet venni)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerinted mire találták ki a jailbrake-et?? nem vagyok Android ellenes,sőtt nagyon is tetszik,de az Ios zenében veri,az Androidban semmi hangsúlyt nem fektettek a zenére,én ezt tapasztalom tesóm 2.1 es rootolt Spicáján.
2011. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
érdekes,nekem semmi bajom a szoftverrel,0 lag minden úgy megy ahogy annak mennie kell.
2011. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"szerinted mire találták ki a jailbrake-et??"


Ami garancia vesztéssel jár és letilthatják a telót.


"de az Ios zenében veri"


Az Apple cuccok zene minőségben meg sem közelítik például egy Sony minőségét. Aki minőségi zenére vágyik az nem Ipod meg hasonló szarokat vesz.


"az Androidban semmi hangsúlyt nem fektettek a zenére"


Több ezer program van marketen zene lejátszásra is.

A másik meg az, hogy a telefontól is függ, hogy milyen a zene lejátszás minősége. Nem ugyan olyan hangszóró van az Androidos mobilokban.

2011. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
fülhallgatóra gondolok,és ami a marketban van mind szar.a hangszínállítás is szar,az egész úgy ahogy van.még a zeneszámok közötti váltogatás is laggol.amúgy látszik hogy nem értesz hozzá.az apple no.1 márka a zenei termékek között.felülmúlhatatlan.szerinted miért használ minden beatmaker,producer apple termékeket?gyors,megbízható az op rendszer rá van optimizálva a hardverre.most vegyük az androidos készülékeket;szinte minden márkának van androidos telefonja,de az 50-60 ezres kategória olyan szinten nincs optimizálva hogy ez már röhejes.szerinted az miért van hogy unokatesóm Galaxy S én minden süvít,tesóm spicáján meg szanaszét akad minden játék stb..mindez a launcher pro home al ami a leggyorsabb az összes közül,és a legjobb rom al ami csak létezik...az emberek gyors megbízható leoptimizált készülékeket akarnak,és ezt nyújtja az Iphone..és ne beszélj hülyeségeket a jailbrake semmilyen letiltással nem járhat főleg nem a gyárilag független 3Gs emen.abban igazad van hogy az at&t 4 eket tiltják,de semmilyen független készülékkel nem fordulhat elő..jézusom látszik amúgy hogy még semmilyen apple termék nem volt a kezedben:(
2011. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Apple fanboy-okkal nem érdemes vitázni.

Akkor kérdezd már meg Steve-et, hogy örül-e neki, hogy jailbreak-eled a telót.


"ami a marketban van mind szar.a hangszínállítás is szar,az egész úgy ahogy van.még a zeneszámok közötti váltogatás is laggol."


Mert bénák vagytok. Másnak érdekes módon jó. Egyébként meg egy 60 ezres Spicát minek hasonlítasz a 220 ezres Iphonehoz?


"apple no.1 márka a zenei termékek között.felülmúlhatatlan"


Istenem. Senki nem használ Apple terméket, mert minden normális programot Windowsra írnak.


"gyors,megbízható az op rendszer rá van optimizálva a hardverre."


Ja, nem tud semmit, alig van rá program.


"de az 50-60 ezres kategória olyan szinten nincs optimizálva hogy ez már röhejes."


Frissíteni kell a szoftvert. Vannak rá Főzött ROM-ok amik gyorssá teszik.


".szerinted az miért van hogy unokatesóm Galaxy S én minden süvít,tesóm spicáján meg szanaszét akad minden játék"


Szerinted miért kerül fele annyiba a SPica? Nyilván azért, mert gyengébb.


"az emberek gyors megbízható leoptimizált készülékeket akarnak,és ezt nyújtja az Iphone."


Igen igen, kb dupla árért mint amennyit ér ad valamit ami nem nevezhető tökéletesnek.


".és ne beszélj hülyeségeket a jailbrake semmilyen letiltással nem járhat főleg nem a gyárilag független 3Gs emen."


Persze, olvass utána. ID alapján tiltják lefele a Jailbreak-es telókat.


Egyébként a lényeg annyi, hogy az Iphone a hülyéknek és gazdagoknak van, de akik tényleg szabadon akarják használni a telót azok Androidot vesznek. IOS ezer helyen van korlátozva.

Egy MACbook sem ér meg 600 ezer Ft-ot. 200-ért már bitang jó gépet lehet kapni.

2011. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Mert bénák vagytok." a lehető legjobb romot raktam rá ami a samdroidon van.


A 3gs 8g emet 80 ezer forintért vettem fóliásan gyakorlatilag csak kipróbálta a tag.


"Senki nem használ apple terméket" Konkrétan a popszakmában mindenki iMac et,és Macbookot használ azért mert nem fagy le,sokkal stabilabb mint a Windows, és eleve Mac re nincsenek vírusok.Egy komolyabb stúdióban se fogsz találni win-t.


A spicának attól még hogy a galaxyS árának a felébe kerül ugyan úgy kéne hasítania,mert LE KÉNE HOGY LEGYEN OPTIMIZÁLVA!!


És tudod,az átlag felhasználó nem azért vesz ilyen telefont hogy még otthon romot főzőcskézzen,meg rootolgasson:)Sőtt az ilyen készülékek felhasználóinak 80%ának fogalmi sincs ezekről..


P.s:Nem vitatkozok veled többet.

2011. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fejezzétek be, 55%-os, nem kell lemenni az idióták szintjére, mert legyőznek a rutinjukkal! iPhone jó, de az árát olyan mértékben nem éri meg, hogy az már röhejes!
2011. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem nagy szám az ipod/iphone zeneileg. volt már, úgy mondom.
2011. febr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

EZ a telefon egy rakás szar 20 ért vettem ,Mondom az előnyöket :WIFI android market

Hátrányok : Nekem Pxelhiba ami gyártó szerint nem lehetséges

BEfagy

ujraindul

zene akad

képet nem tölti be

és még ezer apró dolog

hátlap is kaksi

kártyát mindig ki kell venni belőle hívás előtt

stb

2011. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!