Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy a Samsung...

Fuuton kérdése:

Az igaz, hogy a Samsung Galaxy S kijelzője Gorilla Glass technológiájú, és nem karcolódik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

így igaz:)

nyilván nem olyan "elpusztíthatatlan", mint egy Motorola Defy, de igen olyan a kijelzője!


22l

2011. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor nem karcolódhatna ha gyémántból lenne :D - persze sokkal jobban bírja mint egy sima, de azért kijelző védő fóliát érdemes rárakni!
2011. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Galaxy S képernyője Gorilla Glass, amely gyakorlatilag karcálló. Rengeteg Galaxy S-el foglalkoztam, de ellenállnak a karcoknak!! És az újjlenyomatokat sem gyűjtik. Azontul a SuperAMOLED miatt a legszebbek a képélményben, szinekben és a kapacitiv technológia miatt nagyon érzékenyek is. Nem hiába a Samsung a legjobb képernyő gyártó, mert most éynleg beletett apait-anyait ebbe a telefon képernyőbe, úgy h arra senkinek egy rossz szava sem lehet. Am az egész telefon összességét csak ajánlani tudom. Kiváló készülék!!!
2011. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, épp most készülök venni egyet.
2011. jan. 31. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak hajrá!!! Am 22/L neked milyen telefonod van, mert több helyen láttam, hogy dicséred a Galaxy S-et! Nincs vele semmi gond, sőt támogatlak, csak kiváncsi vagyok, hogy milyen a te készüléked!!!??? :) Bocs az offért, kedves kérdező!
2011. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem egy N81-em van, de én is készülök Galaxy S-t venni. De halljátok én már annyit olvastam, beszéltem telefonos ismerősökkel róla, és bementem mindenhova kipróbálni, hogy már majdnem, hogy mindent tudok róla. Nagyon megfogott ez a készülék:)
2011. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Am kijavitlak: kapacitiv technológiájú, ami azt jelenti, hogy az újjad hőjét érzékeli és ebből fakadóan nagyon érzékeny! A Gorilla Glass az az üveglap szakmabeli elnevezése, ami a képernyőt alkotja és üvegként fedi (jelenleg az egyik legerősebb telefonba épitett üveg). A megvilágitás, na az a SuperAMOLED, amely szép és keveset fogyaszt! Csak h tudd, mikor kérdik a haverok, hogy miért is jó a Galaxy S képernyője!! :D :)
2011. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22/L értem, köszönöm!!
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jah és a kijavitás a kérdezőnek szólt!! :)
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mostmár mindent értek, akkor a kijelzője karcolódna pl attól, hogy assztalon súrlódik?
2011. febr. 1. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!