Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont csak internettel...

Okostelefont csak internettel együtt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Hanem mitől okos, hogy nem tudsz internetezni, alkalmazásoka letölteni, barátokkal csevegni, videokat nézni ... ?? Amúgy telefon modellje is válogatja, milyenről van szó?
2011. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem kifejezetten mobilinternettel, hanem inkább a díjcsomaghoz tarotozó internetes adatforgalom fontos hozzá. Mobilnethez másik kártya szokott lenni.
2011. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen mozogsz, ahol van wifi, akkor nem kell feltétlen mobilnet hozzá. Nekem épp ezért nincs is megkérve.
2011. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem rendeltem hozzá,van wifi benne,és itthon,melóhelyen,suliban is van szabad wifi


felesleges pénzkidobás lenne

2011. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csak wifit használok. Kibírom, hogy a buszon nem tudok netezni:D
2011. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van otthon wifid, esetleg pesti vagy (itt minden sarkon találsz szabad wifit), akkor felesleges előfizetni.
2011. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Htc legendet vagy ha lesz rá pénzem desire-t akarok,de nem tudom hogy tmobilnál vegyem meg média mánia díjcsomaggal vagy függetlenül.
2011. febr. 1. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha annyi pénzed van, hogy tudod fizetni az előfizetést, kényelmesebb. Bár én soha nem tudnám lebeszélni. És nem is szánnám rá.
2011. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem! Ez úgy tévedés ahogy van... Elmész a mekibe ... lopod kicsit a wifit , Leszedsz egy Apps installer nevű progit instalállod és utána egdejéezed az ismeretlen forrásokból történő letöltést... és akkor az sd kártyára amit raksz ... mert itt netről is le lehet szedni akkor azokat fel tood rá rakosgatni otthon
2011. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!