Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a gond a telefonommal?

Mi a gond a telefonommal?

Figyelt kérdés

Lg KM900-as telefonom van. Ugyebár az ilyenen lehetőség van a wifi-re való csatlakozásra, csakhogy az enyém azt itthoni(lekódolt) wifimre se csatlakozik, és az iskolában lévő(nem kódolt) wifi-re sem. Miért van ez? Internetre nem tudok rámenni, pedig elvileg lehetne... Nagyon el vagyok keseredve. Nézegettem a beállításokat, de nem találtam semmi olyat, ami ezt megakadályozná. Valaki leírná részletesen, hogy mi a teendő?

Amúgy még van egy olyan problémám is vele, hogy nem tudok sms-t küldeni. Van rajta pénz is meg minden más egyéb, de csak annyit ír ki, hogy várakozás...de semmi nem történik akár meddig várok. Nővérem vette nekem Hollandiában a telefont, ott ő tudott vele sms-t küldeni, de én itt már nem bírok.. Ebben is tudna valaki segíteni?


2011. febr. 3. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szolgáltató függő a telefon?

WiFi jelet lát (van térerő kijelzés?) amihez csatlakozhatna? Vagy azt se..

2011. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talál olyan wifi jelet, amihez tudna csatlakozni, térerő is van rendesen, de semmi..
2011. febr. 3. 17:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, segítsetek!!!! :'(
2011. febr. 3. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
SMS-re a szolgáltatódnak a beállítására van szükséged. Kérd le a telefonodra a szolgáltatói beállításokat.
2011. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!