Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú távra használható pl....

Hosszú távra használható pl. Samsung La'fleur érintőképernyős mobil?

Figyelt kérdés
Anyu azért nem akar venni mert azt mondja hogy hamar tönkre megy az érintős felülete.Ő szerinte kb 2 hét után tönkremegy.Ez igaz hogy nem elég megbízható telefon?Kb hány évig jó??És tényleg nem megbízható ez a samsung??akkor melyik a jobb érintős?
2011. febr. 4. 13:29
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Nem. Olvasd el, hogy mennyi hibásodik meg belőle. Az egyik legtöbbet szervizbe lévő telefon. Vagy kijelzője hal meg, vagy a szoftvere hülyül meg teljesen.
2011. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek kifogástalanul működik egy jó ideje. Több ismerősömnek is volt S5230-as telefonja ami ugye ugyanaz és nekik sem volt vele problémája. Nyilván a TouchWiz nem a leggyorsabb kezelőfelület de hát ez nem is az a kategória. Amúgy tudnál mutatni statisztikát erről, hogy ez van a legtöbbet szervizben? Nekem ez kissé elfogultnak hangzik miután semmi ilyen kimutatást nem találtam.
2011. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:

Nekem ez kissé elfogultnak hangzik miután semmi ilyen kimutatást nem találtam.


Szervizes kapcsolatom van a samsungnál, ill telenornál. Családba 2 volt, mindkettő meghalt.

2011. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!