Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új irányt vesz-e a mobiltelefo...

Új irányt vesz-e a mobiltelefonok fejlesztése az érintőképernyő megjelenésével?

Figyelt kérdés
Mert ugye eddig az volt a fő szempont, hogy minél kisebb legyen. De az érintőképernyőnél nem veszne el az "élvezet"? Ezen kívül gondolom azért megmarad az a célkitűzés, hogy minél több dolgot tudjon a telefon. Egyéb futurisztikus elképzelések? (Persze a megvalósíthatóságot is figyelembe véve:D) Lehetőleg a komolytalankodástól tekintsünk el:D
2011. febr. 6. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én pl inkább a nagyobb méretű készülékek felé vonzódok. A PDA-mon tudok olvasni e-book-ot, filmet nézni, zenét hallgatni, netezni, játszani, stb...

Új funkció?

Már elég sok minden bele van zsúfolva a mai készülékekbe így is.

Esetleg lehetne egy walkie-talkie funkció a néhány tíz (esetleg néhány száz) méteren belül levő, összehangolt készülékek közötti kommunikációra. Ez technológiailag kivitelezhető, de üzleti szempontból nem érdeke a telefongyártó cégeknek.

2011. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A 3D 5 éven belül mobiloknál is megjelenik.

Ezen kívül nem tudom mik lehetnek majd, de 10 év múlva a mai telefonokhoz képest szerintem már atomerőművek lesznek mindenki zsebében.


Remélem majd a World Lens is egyre elterjedtebb lesz, és több nyelv lesz majd beleépítve, és a kevésbé kontrasztos szövegekkel sem lesz baja.


Meg a Google is biztos kitalál majd még újdonságokat.

2011. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!