Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyő-csere?

Érintőképernyő-csere?

Figyelt kérdés
Kicserélik az X10 mini pro-m érintőképernyőjét egy SE szervizben,ha beviszem?Fizetnék érte természetesen.Egyáltalán létezik ilyen?
2011. aug. 23. 22:57
 1/7 Robii77 válasza:
nem. csak olyan lehetőség van, hogy gombokat adsz a szolgáltatásért.(Én már csak tudom nekem is x10em van, hónapokig dolgoztam a sok gombért:S)
2011. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez komoly?xd milyen gomb?xd
2011. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem (:
2011. aug. 23. 23:09
 4/7 Danee502 válasza:

1. válaszoló viccelt..

Gomb, ami a ruhán van. :)

Elvileg ki kell cserélniük. Hiszen fizetsz..

De nemtudom 100%-ra.

2011. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szőkék vagytok?:DDDDDDD

Már maga a kérdés egy orbitális sötétség,miért ne cserélnék ki egy szervizben??? tudod a szerviznek ez a funkciója,megjavitja ,kicseréli ami elromlott.

Fizetni meg ,ha nincs garanciád akkor kell,leszarják,hogy neked természetes e vagy sem:D:D:D

És mondok még egy furcsaságot,a fejed beszorult a két füled közé,nézd csak meg a tükörben!

2011. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hah oks:d és igen én szőke vagyok xd
2011. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sok film található a videó megosztókon is, pl: itt is egy Xperia-t szednek szét. Igaz ez ha jól látom X8 viszont a szerkezet szinte ugyan az:

http://www.youtube.com/watch?v=OfeqXvc6lic

2012. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!