Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung gt-s 5230 mit gondolto...

Samsung gt-s 5230 mit gondoltok, jó telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most készülök telefont venni! Max 40-50 ezret szánok rá, nem vagyok eleresztve. Samsung gt-s 5230 készülékre gondoltam. Kártyafüggetlenül 25 ezerért már kapható. Mit gondoltok róla?


linkelek:


[link]


Köszi!


22/L


2011. febr. 6. 23:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Nem jó a link! Linkelek még egyszer! BOCSI!


[link]

2011. febr. 6. 23:26
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és barátnőmnek is ilyen van. Nálunk nagyon bevált a telefon.
2011. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szia! Nem volt még szerencsém megnézni a telefont, szép képet csinál? Bírja az akkumulátor a sok használatot? Köszi h írtál!
2011. febr. 6. 23:35
 4/24 A kérdező kommentje:

Vagy még ezen gondolkozok!

[link]


Melyik lenne jobb?

2011. febr. 6. 23:44
 5/24 bp1985 ***** válasza:
67%
Mielőtt felraksz egy kérdést, használni KELL a keresőt. Millió ember megkérdezte előtted, és mindenhol le van írva, hogy a nagy része hibás. Vagy kijelzője hal meg, vagy a szoftvere. A telepítéshez meg mindenféle file-kat kell csinálnod, a ráhúzom dolog itt nem működik. Nálunk 2-ből 2 meghalt, ill a samsung szervizesek is szídják, mert abból megy vissza a legtöbb. Az 5233-as sem jobb semmivel. Telefont vegyél, ne s5230-at. Ott a monte, amin van wifi is, meg gps is, és alg drágább.
2011. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 perettyó ***** válasza:
100%
Nézd szerintem az s5230 at felejtsd el .40-50 körül már vannak nagyon jó kis telefonok .Pl Sony Ericsson X8,Zte Blade,Nokia 5230 de szerintem ne vegyél 22 évesen egy s5230 at mert hidd el az ilyen tizen x éveseknek jó de menj el egy boltba ott megmutatják úgy is meg is foghatod és már csak az érzése olyan mintha egy marék szemetet fognál hajlik jobra ,balra ne vedd meg
2011. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szia! Eddig akár hány oldalon kerestem rá minden hol azt írják jó telefon (google)! És amiket írtál komoly és nehéz feladat megcsinálni? Azért kérdezem mert nem értek mélyen szántóan hozzájuk! Azért meg bocs h nem kerestem rá, de amint látom nem csak én voltam így, máskülönben meg ha olyan kérdéshez írok ahol már régebben írtak, nem biztos h megkapom időben a megfelelő választ, vagy egyáltalán válaszolni fognak! A monte miben jobb? És kb mennyiért lehet megvenni? Nagyon szépen Köszönöm, h írtál! Lécci válaszolj!
2011. febr. 7. 00:00
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves perettyó! Köszi h írtál! Ha ennyien ellen ne vagytok elbizonytalanodtam! Sony Ericsson amim volt még nem nagyon jött be nekem! Nokiám még nem volt! Te esetleg tudsz valamit a samsung monte telefonról?
2011. febr. 7. 00:03
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ZTE Blade van, ebből is sokra panaszkodnak, sok a hibás, de az enyémnek semmi baja nincs, 2 hónapja maradéktalanul kiszolgál. 36 ezerért megérte, bár elég férfias telefon, és 13 deka.

A Monte:

[link]

Nem tűnik rossznak.

2011. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Monte jó lenne csak drága és gagyi a szoftvere, semmivel sem jobb, mint az S5230 bár a Monte megbízható készülék.
2011. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!