Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S2 megjelenésével...

A Galaxy S2 megjelenésével előre láthatólag mennyivel fog esni a Galaxy S (első) ára?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyit. Először az S2 lesz majd irreálisan drága, olyan 30%-kal magasabb, mint az S. Aztán az S szépen megszűnik, és az S2 leesik kb arra az árszintre. Nincs értelme egy telefonnak a fejlettebb változatát árulni, mert az nem fog kelleni a kutyának se, csak az új.
2011. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemegészen értem a komment végét :S bennem van a hiba??
2011. febr. 9. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kijön az S2, akkor az embereknek az fog kelleni, azt akarják majd venni, ráadásul az S-t nem fogják tovább gyártani (mert van jobb belőle).
2011. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem az első válaszoló csak elírta és így szerette volna :


Nincs értelme egy telefonnak a fejletLENEBB változatát árulni, mert az nem fog kelleni a kutyának se, csak az új.

2011. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jah, csak mivel le van még gyártva egy halom S, így azokat még el kell adni. Így igen, le fog menni az ára, de ahogyan az első válaszoló is írta, először S2 lesz magasabb áron, majd később, amíg el nem fogynak az S-ek, addig szerintem NEM SOKKAL olcsóbban kaphatóak lesznek.
2011. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!