Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire (sima, NEM HD),...

HTC Desire (sima, NEM HD), vagy Gamsung Galaxy S?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, tegnap délutántól hajnali 5-ig nézegettem a telefonokat, mindent tudok róluk, mind2 típis jó és rossz tulajdonságát, de kíváncsi vagyok mit ajánlanak akik kezeltek is már ilyeneket..?
2011. febr. 8. 13:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

2ö közül eszembe sem jutna HTC t venni. Csak a Galaxy s:)

nekem ilyenem volt kb 2-3 hétig, aztán iphone4:D

én az iphone 4 et ajánlom, de kettö közül csak a galaxy :)

2011. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Peti válasza:

Nekem HTC Desire-m van, kb egy hónapja. Iszonyat nagy élmény rajta netezni, most is arról írok. Szeretem, ahogy minden átlátható rajta, gyönyörűszép kijelzője van, megfelelő player-rel visz akármilyen filmformátumot.

Tényleg van neki egy kis multitouch problémája, de a mindennapi használat közben ez egyáltalán nem érzékelhető.

Én csak ajánlani tudom. A másik telefont sajnos nem tudom értékelni, mert nem volt még a kezemben.

2011. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
HTCben jo h van rajta vaku, a samsungon kar h nincs, a samsungban meg jo hogy super amoled displaye van, kinezetre nekem a samsung jobban tetszik.. de nem tudnek donteni, hogy most egy kevesbe szep nagyon jo telefon kell, vagy egy kicsit rosszabb de szep telefon. :) ezt mar neked kell eldonteni
2011. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát igen, mind2 nagyon jó kis telefon.

még mindig gondban vagyok,de majd csak düllőre jutok :D

2011. febr. 8. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a külső a fontos akkor Desire, de multimédiában a Galaxy S máig a legjobb!
2011. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem azért írok hogy segítsek, hanem azért mert én is pont ilyen gondba vagyok....:)) Nem tudok választani e két telefon között én is írtam itt ki kérdéseket (2x), és mellé írtam hogy saját vélemény...erre oldalakat másoltak be..neked meg jóhogy olyanok válaszoltak akiknek van-vagy már volt a kezükbe:) Gondolom a te nevedben is mondhatom hogy még várjuk a válaszokat!:))
2011. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Mire hasznalnad?

A HTC jobban nez ki, igenyesebb anyagokbol van osszerakva, ellenben a SGS-nek jobb a kijelzoje. A HTCnel ott a Sense UI es a led villanofeny, a SGS-nek viszont alapbol ott a divx lejatszas es a jobb videokamera.

Tudasban kb ugyanott vannak. Akarmennyire is mondja valaki, hogy ez vagy az jobb...

A SGS fiatalosabb szerintem es a kameraban teljesit jobban, a HTC viszont felnottesebb es az UIje jobb.

A support tekinteteben nem tudom. A HTCnek most volt egy szemet huzasa, miszerint az uj Sense UIt nem kaptak meg a regebbi telefonok. Ugyanakkor egy eleg meghatarozo telefon.

A SGS supportjarol nincs infom.


Jah es a HTC mostansag mar nem AMOLED kijelzovel, hanem SLCDvel jon ki.

2011. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából tisztában vagyok a tényekkel,de most kövezzetek meg azért mert azt mondom Samsung. :/ ez az amitől legjobban tartok.


.. másrészt meg a plasztik. A vaku már nem annyira.

Valamint nagyobb,és élesebb is a kép rajta. Youtuben pedig gyorsaságban,benchmarkban mindenben veri a HTC-t (mindenhol,de csak kicsivel) kivéve a GPS-ben, ott a HTC volt a gyorsabb..

2011. febr. 8. 22:26
 9/12 anonim válasza:

Mondom, nagyon melle nem lohetsz.

Igenyesebb kulso, vaku (amit max elemlampanak hasznalsz amugy) es Sense UI

vs

Sokkal jobb kijelzo, beepitett DiVX lejatszas es jobb videofelvetel


Nekem Desire-m van es nem hiszem, h lecserelnem SGS.re (de sztem forditva sem)...

Amugy miert nem varsz amig kijonnek a ket magos procis telok?

2011. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy eladtam a N97 Minit (még árában el tudtam) ,és most nem ártana valamilyen okostelefont beszerezi,csak még nem tudom ,hogy milyet.

Nokia párti vagyok/voltam ,de nyitott szemmel nézem a világot, és elismerem azt amit elkell ismernem :)

Meg gondolom mikor kijön egy 2 magos az nem 2 Ft lesz egyből. énis gondoltam már ,hogy megvárom,de szerintem arra sokat kell még várni.. :/

2011. febr. 8. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!