Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 vagy SE xperia x8?...

Nokia 5230 vagy SE xperia x8? Melyiket válasszam? Vélemények.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
x8
2011. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de kitto most viccelsz, ugye? Mert ez nem lehet kérdés. Egyértelműen és határozottan javaslom Neked kitto, hogy a Nokia 5230-at válaszd. Fogadd meg a tanácsomat. Nem fogod megbánni. De ha mégis az X8-at veszed meg és 1 hónap múlva a fejed vered a falba, amiért nem hallgattál rám, akkor majd jusson eszedbe amit írtam.
2011. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
miért?
2011. febr. 8. 16:31
 4/12 bp1985 ***** válasza:
0%
Nokián az elavult symbian van, se-n meg Android. Sokkal jobb az x8. Tudásba, kezelhetőségbe, stb. Ráadásul nem is 1 kategória a két telefon.
2011. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam a 2 között. 5230 lett. Igazából nem bántam meg. a wifit hiányolom és az x8nak tetszik a készenléti képernyője. de ennyi. minden másban jobban tetszik a nokia. Nem fikázom a sony ericsson-t mert azt is szeretem és naponta többször nyomkodok x8at hasonlítgatom őket. Az x8 nak kapacitív a kijelző tehát cerkával,körömmel nem működik. Ebből kifolyólag rajzolni rosszabb de viszont elég gyengén megérinteni. az android az újabb rendszer igazából nincs vele bajom de én még egy ideig maradok a symbiannál amíg fejlődik még az android. hát ez lenne az én véleményem
2011. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kitto: Te most egy komoly, éveket meghatározó kérdés előtt állsz. Nem szabad hibáznod. És ha nem akarsz szándékosan rosszat saját magadnak, akkor csakis jó döntés hozol. És a jó döntés: 5230!
2011. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen tisztelt kitto, kedves kérdező! Nemrég vettem észre másik kérdésed, amiben leírod, hogy neked hamarosan wifis telefonod lesz. Ha így lesz, akkor az 5230-as kizárt a fent említett kettőből. Ez esetben a Nokia 5800-t javaslom Neked, hiszen abban van Wifi és minden szempontból egy tökéletes és bevált modell.
2011. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Melyik kérdésnél?

hát mostmár nemtom. vmi nem olyan drága de vmi jó teló kéne. mert tesóm küldföldre ment ezért nem lett meg a telóm :( és így most vmi jó kéne. :)

2011. febr. 8. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésednél:


"Hogyan lehet netre kapcsolódni Wi-fi-s telóval? Most lesz wi-fis telóm és érdekelne. Még sosem csináltam ilyet, ezért nem kell fújjogni."


Egyébként már magam sem igazodok ki rajtad, hogy most mit is akarsz. Már letettél a kérdésben szereplő 2 telefonról? És maximum hány Ft-ért szándékozol telót venni?

2011. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát olyan banyolult néha énse értem. nem tettel le róluk. a lényeg h legyen végre egy normális telóm. :)

Úgy van h hoznak nekem wi-fi-s telót de ha nem sikerül akk ez a 2 közül szeretnék választani. előfizusan lenne és kb az x8 árig . (t-mobile)

2011. febr. 8. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!