Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha alacsonyabb árkategóriában...

Ha alacsonyabb árkategóriában keresek érintős, jó fényképezős, vakus mobilt, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Érintőképernyősből volt már (5mp-s,vakus) LG KU990em,de iszonyatos képet csinált.Hasonló árkategóriában (max 40e) melyik lenne jobb?..(ha értelem szerűen nem sztárfotósnak készülök:))
2011. febr. 11. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a KU990 kifejezetten jó képet csinál, csak a telefon többi részét passzolnám :D

Annál jobb fényképezőjű telefont tuti nem találsz ilyen árban. Vegyél egy fényképezőt, 20 körül már nagyon jó kompakt gépek vannak, 5× zoommal (pl Fuji AX200).

2011. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Mobil soha nem lesz alkalmas normális képeket készítésére.

Rádió/mp3/internet-re jó de fényképezni egyik sem. Még a Nokia N8 is sz*r kamera ügyileg.

2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 11. 12:45
 4/5 A kérdező kommentje:

egyébként e szerint esélyes,hogy én Ku990em a hibás :S sokan panaszkodtak rá.BVan akinek teljesen jó képet csinál,van akinek emg absz nem. Én az utóbbi vagyok:(

sötétben még vakuval is olyan a képe,mintha egy előhívó kamrában csináltam volna..zajos,sötét,mosott,életlen:(


Köszönöm a tippet a fényképezőre,pont azt is készültem venni!

Azért fontos az is hogy a telefon is tudjon "türhető minőségű" képet csinálni:)

2011. febr. 11. 12:52
 5/5 BlueBull ***** válasza:
100%

Először is, nem értem miért javasoltok fényképezőt, mikor a kérdező tökéletesen érthetően telefont szeretne venni...

Másodszor nem nagyon lehet kapni olyan telefonokat, annak megfelelően amit leírtál.

Harmadszor, ha jó a T-mobile, akkor a Pulse Mini alkalmas rá, csak segédfénye van.

2011. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!