Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Közepes árkategóriában melyik...

Közepes árkategóriában melyik okostelefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha tudná: Java, GPS, WIFI, minimum 3 mpixeles kamera és vaku hozzá, 262 ezer vagy 16 millió szín.
2011. okt. 10. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, neked mi a közepes árkategória.

60 körül Defy.

2011. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ötvözd a laptopot az okostelefonnal. Én is ezt tettem és nem bántam meg.


http://www.youtube.com/watch?v=GHPJdqgsJ9g&list=FLFqnsJsqLDF..

2011. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért egy tablettel rohangálni... Orbitális szívás. Nekem pl nem használható jobban egy okostelefonnál, sőt, kevésbé esik kézre.
2011. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is fölösleges egy táblagép. Hová teszed? Hátizsákba? Mellesleg valóban nem ér fel egy okostelefonnal szerintem se. Viszont legyezőnek jó!
2011. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ér fel? Hova teszed? :-):-):-) Minek válaszoltok ennyi tudásal? Szeretem azokat akik okosak viszont nagyon nem szeretem aki csak okoskodik. Utána kell olvasni a dolgoknak.
2011. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudásal?

Nagyon okosnak hiszed magad. Csak azt nem tudod, hogy 1 éve pont a Galaxy Tabről csináltam piackutatást... Nem a levegőbe beszélek.

Elhiszem, hogy neked tetszik, de ne erőltesd rá másra, mert kevés hasonló ízlésű ember van.

2011. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:52


Tudod amire nekem szükségem van, azt egy okostelefontól megkapom. Ha meg több kell, akkor inkább mini notebook-ot veszek, nem ezt a fost, mert egy laptop tudásának a porszemnyi részére képes.

2011. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A samsung s8500 wave/8530 wave II és a motorola milestone droid / xt720 között vacilálok. 50-60 ezres árkategóriában.

Végeztem egy kis összehasonlítást a mobilaréna tesztek összértékelése alapján az 5 mp kamerával rendelkező 50-60 ezres kategóriában és ezek a telók kerültek ki győztesen.

A samsung felé hajlok, de tartok a badától. Jó választás?

2011. okt. 11. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:

nem ajánlom a samsungot, pont a bada miatt.

nekem motorola defym van, a marketet nagyon jól ki tudom használni. nem tudom milyen konstrukcióval vennéd, nekem odaadták 43e-ért, biztos jó ügyfél vagyok :) ennyiért bőven megéri, szép a kijelzője, 5mpx-s kamera, vaku (amit elemlámpaként is tudsz használni, ha szedsz le hozzá appot) zenehallgatásra is kiváló, a wifi hasít rajta rendesen :)


persze, biztosan vannak nála jobb telók is, de egy átlagos felhasználó igényeit maximálisan ki tudja elégíteni.

ami nagyon jó plusz feature benne, hogy víz-por-és ütésálló, tehát nem kell rá keresztet vetni, ha leejted, vagy vizes lesz egy kicsit.

2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A badától tartsál továbbra is. Gyengus rendszer, mivel már nem is túl felkapott nem sokat hozol ki belőle...
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!