Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung I9200 Galaxy S2 mikor...

Samsung I9200 Galaxy S2 mikor fogják bemutatni Németországban, vagy Barcelónában (ha jól tudom akkor ott lesz látható elösször! )?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 13:39
 1/4 perettyó ***** válasza:
elvileg vasárnap de látom te is olyan vagy aki lusta használni azt a szájbavert guglit
2011. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2011. február 14-én nyitja meg kapuit a világ legnagyobb telekommunikációs szakkiállítása Barcelonában, a korábban 3GSM néven ismert Mobile World Congress, rövidebb nevén MWC.

Maga a Mobile World Congress hivatalosan február 14-től 17-ig tart. Február 13-án már három sajtótájékoztató is lesz, sajnos egy időpontban. A Sony Ericsson már sok éve ilyenkor (azaz a nulladik napon) tartja a prezentációját, melyre tavaly és idén rászervezett a Samsung.



És ezekhez hasonlót lehet olvasni ha nem félsz használni a keresőket. Igaz elegáns dolog ide beírni, majd a parasztok megkeresik nekem ....

2011. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy ahogy te illeted magad "paraszt" tudja és leírja!!
2011. febr. 12. 15:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszikeee!:)) És én is szép napot kívánok!!:))
2011. febr. 12. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!