Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Ericsson...

Mit gondoltok a Sony Ericsson Xperia Arc ról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokkal jobbak a HTC-k és egy időben olyant akartam venni. Azt is tom hogy a Samsung is eléggé megbízható de a sony ericsson sok minden jót besűrít pl nagy kapacitásu akkumulátor viszonylag jó kamera android vékony és nagy képernyő. Milyen választás lenne? Érveket és ellenérveket várok.
2011. febr. 14. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A Samsung is besűrített a Galaxy S2-be egy 1500 mAh-es akksit. :D

Megjegyzem Sony párti vagyok azért írok ide, csak mondtam az aksiról pár infót.

Érveim: egy fantasztikus telefont tartanál a kezedbe. Minden egyes funkciója kitűnő. Ennek a telefonnak nem lehet nem ellenálni. Olvastam h rossz fényminőségben is tud kiváló képet csinálni.

Ellenérvem csak egy van és az az, hogy mindenhol azt látom, hogy lef*kázzák ezt a telefont, mert a sony nem drukkolt elő 2 magos procival.

A Sony általában multimédiás célokra csinál ilyet. Én az árát is megtudtam ami 135 ezer forint lesz. Ez egy másik csoda míg a SGS 2 vmi 180 ezer körül olvastam. Árban is jobban megéri :) Én csak annyit mondok még, hogyha szeretnéd telefonodat TV-hez kötni, fejleszteni vagy egyéb más akkor én ezt ajánlom ( a kritikákat másoktól szívesen várom hogyha valakinek valami nem tetszik amit eddig írtam). Nekem jelenleg Ainom van de amint megjelenik ( márciusban lesz elérhető több piacon is ) akkor én megveszem :)

Én csak ennyit tudok ajánlani. Egyéb, más infóra van szükséged írj :).

2011. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz én alapvetően felsőkategóriás HTC párti vagyok és gondolom azt is tudod hogy miért mert tényleg minőségi de mégis csak nem annyira kifinomult mint a sony. A samsung meg sokszor drágább. Ezt a sony arcot nagyon komálom mert tényleg nem lesz annyira drága és mégis sok mindent tartalmaz. Nem vagyok üzletember tehát nem olyan kaliberü telefon kéne ezért tetszik ez
2011. febr. 15. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok

én láttam már valahol az árat kb 140-150 ezer forint körül fog imbolyogni az ár :). Fantasztikus ez a telefon én csak ennyit tudok hozzá tenni :). Meg most nézd meg, a samsung nagyobb procival jött telefont mutatott be 210 ezer forintért(!). Szinte ugyanazt tudja mint a sony, csak a külseje meg a képernyője más. :) Nekem tök mind1 mit vásárolsz de okosan cselekedj és ne dobj ki az ablakon 200 ezer forintot mert az a menő. Akinek van pénze vegye meg a Samsungot, de én...amint kihozták Móváron az egyik boltba én már egyből megyek is vásárolni ;) A te döntésed hogy Sony,Samsung vagy HTC :)

2011. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!