Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felmegyek telefonról facebookr...

Felmegyek telefonról facebookra és azt irja ki folyamatosan hogy kapcsolódás sikertelen. Valaki megtudná mondani hogy mi a baja mit csináljak vele? [LENT! ]

Figyelt kérdés
Több hónapja használom.. és ma egésznap nemtudtam felmenni telefonról mert ezt írta ki. A többieknek meg jó volt.. mitől lehet ez?
2011. febr. 14. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Üzenőfal szercsi puszcsi tini?

Tévedésben éltek. 23 éves vagyok, soha nem írtam még üzenőfalra, csak személyes üzenetet használtam. És évi 400-500 sms szerintem nem sok. Ez az, amit megspóroltam a fészbukkal. És anyuci/apuci köszöni szépen, soha nem fizette se a telefonom, se a telefonszámlámat. Tinikoromban sem. Akkori kb évi 5000 ft-ot költöttem, most 20-at.

Nehogy már azokkal hasonlíts össze, akiknek 17 évesen fizeti anyuci/apuci az ájfón mellé a havi 20 ezres előfizetést! Azok nem dolgoztak nyáron napi 12-15 órában, hogy évközben legyen miből élni a suli mellett.

És igen, itthon van msn. De a puszta közepén nincs, az egyetemi wifin pedig le van tiltva.

2011. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"az egyetemi wifin pedig le van tiltva."


Van neten is MSN az biztos megy.


"És évi 400-500 sms szerintem nem sok. "


Szerintem meg elég sok. Havi 40 SMS-t mi a fenére lehet elküldeni.

2011. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!