Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet LG telefonokba...

Hogy lehet LG telefonokba jobb akkumlátort venni?

Figyelt kérdés

Van egy Lg gs290-em amive nagyon gyagyi akkumlátor van 1 napig bírja h akicsit hallgatok zenét

Gol tudnék bele jobban venni/csináltatni.. ?


2011. febr. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ebay.com

vastagabbhoz ajánlott a pót hátlap is

2011. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg a meglévő akksit úgy használni ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Ha odafigyelsz a helyes használatra jó lesz, hiszen a gyárban sem viccből raknak bele olyat amilyet.

Nekem Kp502-es van gyári akksival, sokan erre is panaszkodnak, de nem értem miért.Jómagam szinte egész nap telefonálok,munkába jövet-menet zenét hallgatok-internetezek és 6-7 napig bírja!

A céges mobilom egy majdnem alap nokia, azzal csak telefonálni szoktam és jó 10-12 napig bírja.

2011. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az lg kp502 szar;) senki ne adja be nekem hogy normális az hogy úgy bánok a telefonnal mintha 400000 karátos gyémánt lenne, utasítás szerint bánok az aksival is, de fél év után naponta lemerül, úgyhogy nem is használom, csak megnézni az időt kb, és néha beszélek 1-1 percet valakivel, ja és hogy magától ha épp olyan kedve van akkor kikapcsol, és az érintőképernyője szinte már nem is működik.. és ez mind 0,5-1 év után..;)
2011. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az utolsónak csak annyit hogy nem kell gyémántként bánni vele, csak egy picit odafigyelni!

Nekem is egy éves az 502-es, eléggé strapás környezetben használom mégsincs vele gondom.Kijelző is jó csak érdemes pl. újrakalibrálni ha bemondja az unalmast(nem viccból van ez a menüpont a beállításokban).

2011. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek .. de az LG telefonokba amúgy elég gyenge aksi van ...
2011. febr. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!