Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobil most reklámoz...

A t-mobil most reklámoz olyat, hogy családbarát kedvezmény én már benne vagyok egy ilyenben a szüleimmel de szeretnék a barátommal is és a reklámban az van hogy kártyások is részt vehetnek ahoz nem kell előfizu?

Figyelt kérdés

Mert mikor mi csináltuk anyáékkal akkor kellet de most azt olvastam nem kell igaz ez?

Azzl tisztában vagyok hogy kell egy ujj t-mobilos szám!


2009. febr. 12. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell hogy előfizetéses legyen
2009. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és még egy kérdés tudom hogy nem kéne de holnap megyek be a t-mobilhoz és addig nem birok várni kiváncsi vagyok. na szóval akkor hogyan kell befizetni a havi 890-ft-ot??
2009. febr. 12. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
A családbarát kedvezmény két előfizetéses kártya vagy 1 előfizetéses és egy feltöltős kártya között jöhet létre, a havidíjat pedig a két fél közül annak a kártyájára terhelik rá, akijé az előfizetéses kártya.
2009. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na szóval, úgy működik ez a dolog, hogy van 4 szám egy csoportba, akik egymást ingyen hívják. Egynek mindenképpen előfizetésesnek kell lenni, mert ő vállalja a Dominósok havidíjának a fizetését.


Hát ha szüleiddel csak 3an vagytok akkor még 4.ként be tudjátok a barátodat kapcsolni, de ha a kártyás a telója, akkor necces a dolog. Mivel gondolom a szüleid nem biztos, hogy fizetnék a havidíjat. De ezt beszéld meg velük.


Viszont ha már 4 szám benne van ebben a kedvezményben, akkor nem fogsz tudni a barátoddal ingyen beszélni sehogy sem, mert a család barát az oda-vissza működik.


A megoldás tényleg egy másik t-mobileos szám lenne. De akkor is kell egy előfizetés az új csoportba.

2009. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!