Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-MOBIL-os Családbarát kedvezm...

T-MOBIL-os Családbarát kedvezmény? Nem értem.

Figyelt kérdés
A havidíjon felül választanom kell még plusz díjcsomagot is előfizetésre, és a kártyás számoknak is kell választani díjcsomagot? Ha igen, melyik éri meg, nem igazán értek hozzá. Ha megkötöm, előre kell fizetni az első havidíjat mint a Telenor-nál? Köszönöm!
2011. ápr. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen mit nem értesz?


T-Mobile Domino és általános előfizetőink egyaránt élvezhetik csoporton belül, hívószámonként havi 950 Ft-ért (maximum havi 100 óra időtartamban).


A dominósoknak előre vonják le, az előfizetéseseknek utólag.

2011. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem az előfizetésesnek számlázzák a hozzá kapcsolódó kártyásokat is?
2011. ápr. 24. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki magának.
2011. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És ott mik a percdíjak? mármint az ingyen számokon kívül gondoltam. azt hol tudnám megnézni?
2011. ápr. 24. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha pl neked előfizus, és van egy dominó amivel ingyen 100 órát akarsz havonta, akkor te fizetsz és te hívhatod. ha ő hív az neki nem olcsóbb. Ha ő is ilyet akar, akkor levonják az árát, és jön a 100 óra ingyen, de csak veled. Ha mást is akar így hívni, akkor további 950 vagy mennyi leugrik az egyenlegéről és azzal is cseveghet.

Ugyanez van az előfizunál, csak utólag jön a számla.

Ha két-vagy három külön számot zaklatnál 100 óráig havonta, akkor két-vagy három díjért megkapod.

2011. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem a Dominós fizeti a 950 Ft-os havidíjat, hanem az előfizető. Tudom, nekem is ilyen van. 5-en vagyunk benne, 3 előfizető 2 domino. Az előfizetők maguknak fizetik, a 2 Dominóst meg nekem küldik ki.

Ahányan benne vagytok, annyiszor 950 Ft (ha jól tudom max. 5-en lehetnek benne, de ez nem biztos), és mindenki mindenkivel ingyen beszél 100 óra keretig.

2011. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!