Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tölthetek le wifi-t a telefono...

Tölthetek le wifi-t a telefonomra?

Figyelt kérdés
Samsung Corbym van, nincs rajta wifi. Az a kérdésem, h lehetséges-e, hogy internetről ingyenesen rátöltsek?
2011. febr. 16. 17:52
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Gondolom mennyire működik :)))))). Gondolom semennyire ja és ha működik engem is fejbe lőhetsz.
2011. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Dave46 ***** válasza:
de gondold már át ha nekem van egy olyan telefonom amin nincs kamera és a interneten találok hozzá kamera programot attól még nem fogok tudni vele fotózni mert nem lesz MIVEL
2011. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Megy a fenét!! KIZÁRT DOLOG! Max kapcsolodik a mobilnetre, mert nem kap hálózatot! De, hogy wi-fin dolgozz a Corby-n az LEHETETLEN! Ha megy a wi-fi, akkor irény Amerika, ahol talán kapsz egy Nobel dijat és a Samsung elvisz Koreába mérnöknek!
2011. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
DE az teljesen más b+. mert, ahhoz kell kamera.én nem routert töltöttem le, hannem wifi csatlakozűt!
2011. febr. 16. 18:21
 15/32 anonim válasza:
100%
Te egy akkora topa vagy, hogy az hihetetlen. Remélem valami vírusos szart tettél a telefonodra, mert hogy nem wifi-t, az 100%. A netre lehet, hogy csatlakozik, de azt nem wifi-n hanem mobilneten keresztül, úgyhogy remélem jó sok pénzedbe lesz a netezésed :DDDD
2011. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ja, de WiFi-hez meg kell Router, amire tudsz csatlakozni is!Ha csatlakozik is, biztos úgy ver át, hogy WAP kapcsolaton kapcsolódik, csak WiFi kapcsolatot akar létesíteni.Ha ezek után sem hiszed el, hogy a Corby-ban nincs WiFi, hát ahhoz csak gratulálni tudok én.
2011. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
faszt. nem keverem össze a wifit a GPRS-sel.
2011. febr. 16. 18:23
 18/32 anonim válasza:
Ne legyél már fogyatékos. Azt mondd már meg, hogy mivel fogja a telefonod a mikrohullámú jeleket, ha egyszer nincs benne wifi?
2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
NEM MEHET A WI-FI A CORBY-N!! EZ AKKORA KÉPTELENSÉG, HOGY MÉG TE SEM HIHETED EL, ÉS HOGYHA MÁR ELŐNYBEN RÉSZESITED A SZÉP BESZÉDET, AKKOR KAPHATSZ BELŐLE! KÉPZELD EL TE SUTTYÓ, HOGYHA MINDEN GYÖKÉR TUDNA A TELEFONJÁRA WI-FI-T TÖLTENI, AKKOR A GYÁRTÓK MIVEL CSINÁLNÁNAK ÁRBELI KÜLÖNBSÉGET!! AZT SEM TUDOD MI AZ A WI-FI TE NYOMORÉK ÉS MÉG NEKED ÁLL FELJEBB? VEGYÉL VISSZA AZ AGYARAKKAL TE TAHÓ!! VIDD BE A T-BE VAGY AHONNAN VETTED A TELEFONT ÉS HOGYHA A T-SEK AZT MONDJÁK JÉÉ TÉNYLEG MEGY A WI-FI AKKOR JÖHETSZ ÉS ÜTHETED BELÉM A KÉST!!!
2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Dehogynem összekevered a 2 kapcsolatot.Még anyádat is összekevered a csokis kiflivel vagy micsoda?Gondolkodj, mielőtt beszélsz.
2011. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!