Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van? Mennyier...

Milyen telefonod van? Mennyiert vetted, es miert pont azt vetted?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Siemensem van, találtam.

A benne lévő fotók alapján egy kb 9-10 évesé volt, aki nagyon szeretett csücsőrítős önfotókat készíteni.

2011. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
első, meg sem próbáltad visszajuttatni a tulajdonoshoz:P? Nemem amúgy se w100 spiro, 18-ért vettem, és azért mert valami egyszerűt szerettem volna... ez nem tud sok mindent, néha kicsit döcögősen megy, de ennyi pénzért azt mondom okés volt
2011. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Samsung OMNIA7.


[link]


0 Ft-ért vettem a T-Mobile-nál MediaMania XL dijcsomaggal. 30 éves koromban nagyon is vágytam egy okostelefonra, mivel munkámból adódóan igenis kihasználom. Viszont nem kellett nekem egy csili-vili Androidos telefon, amelyet egyfolytában testre tudok szabni, nekem egy egyszerű és letisztult oprendszer kellett. Ilyen téren a WP7 pont megfelel nekem, mivel nem kell a testreszabhatósággal foglalkozzak, de a felhasználói élmény teljesen rendben van. Minden megvan rajta, ami nekem kell! És bevallom, nagyon is megszerettem ezt az egész rendszert, amely nem bonyolult, de gyors. A telefon választásánál azért maradtam az OMNIA7 mellett, mert a képernyője egyből levett a lábamról, aztán meg a fémház is teljesen meggyőzött arról, hogy ez kell nekem! Összességében pozitivan csalódtam mind a rendszerben, mint a telefon minőségében! :)

2011. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Samsung s8500 Wave [link] , szeptemberben vettem Media Marktban, 110 ezer forintért.

És azért pont ezt vettem, mert ez tetszett legjobban. [belsőleg, külsőleg]

2011. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sony T700 aszem kb 60 ezer volt..azért pont ezt vettem mert ez tetszett a legjobban már lassan 3 éves lesz..
2011. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

SE x8, 22e ft-ért vettem a t-mobilnál 2 év hűséggel.

Azért ezt, mert ennyiért nincs jobb telefon:)

2011. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Panda Péter ***** válasza:
57%
kb 1 éve vettem nokia 5230-at, 25ért. akkoriban ez volt a legolcsóbb érintőképernyős okostelefon, ezért választottam. azóta már megbántam, hogy megvettem, mert a sebessége nem összemérhető a manapság fillérekért kapható androidos telefonokéval. ráadásul eladhatatlanná is vált, ez van.
2011. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
se k750i...használtan vettem 10-ér, felújítottan...egyszerű, és saját céljaimnak tökéletesen megfelel...gyönyörű képeket készít és zenehallgatásra is tökéletes...és még telefonálni is lehet vele
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nokia x2-30ezer volt a nyáron a Metro-ban.

Megalkuvás volt.

Amit szeretnék,azt nem birom/anyagilag/megfizetni.

Amire van/volna/ pénzem--az nem kell,nem jó semmire.


egy 8! éves ilyenről "váltottam": [link]

2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
koszi szepen, meg varok valaszokat
2011. febr. 19. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!