Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tettek már negatív megjegyzést...

Tettek már negatív megjegyzést a telefonodra a suliban? (pl. mert nem WiFi-s vagy nem Androidos esetleg egyik sem a telefonod? )

Figyelt kérdés
Ha igen mit szóltak be és te hogyan reagáltál a beszólásra?
2011. okt. 28. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

még nem

galaxy s2-m van de az applefanok bírják szidni!

2011. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aha, mikor még év elején S5260-nal járkáltam. Most már ha szólnak is, akkor azért, hogy hadd tapizzák meg az új iPhonet :P
2011. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem volt telefonom amikor még suliba jártam.
2011. nov. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nálunk alig van pár embernek értelmes telefonja. Valahogy nem érdekli őket, szóval anno a nokiámat is elkérték. Fura módon, de még azt mondták rá, hogy jó telefon. Bár a Droidhoz nem értenek..
2011. nov. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem mert elég kevesen értenek érdemben a telefonokhoz.
2011. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hellosztok ***** válasza:
59%
Nekem Régen igen mikor meg vettem ezt a Lg Kp502 Est mondták szutyok így ugy amugy én meg mondtam nem tecik ne nézd! aztán én nekem mükszik a telóm neki meg a csúcs szuper telója minden szaral el van látva baszakodik nála volt 2 hónapot ozt el adta mert sok baja volt! nekem meg már töb mint 1 éve van meg és kiseb nagyonb hibáji vannak de amit ez a tesló túl élt nem is csodálom!
2011. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem pedig champem van ami eléggé sok hátránya van de ott csak az előnyöket nézték:) Mert pár azért abból is van...
2011. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem istenítenek csakhogy odaadjam 2 percreXDXD

2X-em van és van két apple fan az osztályban ifon 4gyel és rendszeresen elkérik mindketten:D LOL van rajta iLauncher ami színtiszta ájfont csinál belőle, matektanárom szintén apple fan, megmutatták az ifonos oszt. társaim neki órán, olyan WTF? fejet vágott és aszondta: "Ha ezt tudtam volna, nem veszek iPhone-t" LOLXD

2012. márc. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen.. ez az előnye a droidnak, hogy ennyire személyreszabható. A sok applefanboy amúgy is ha szidja a droidot, akkor azért szidja, mert rájött, hogy mit vett..
2012. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!